Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Warsaw Restaurant Week

Warsaw Restaurant Week
WARSAW state of mind

Warsaw Restaurant Week to święto stołecznej gastronomii. Okazja do poznania najlepszych warszawskich restauracji. Tegoroczna, pierwsza edycja ma charakter pilotażowy: zamiast tygodnia będzie weekend, ale niezwykle smaczny!

„Tygodnie Restauracji” cieszą się ogromnym powodzeniem w największych i najbardziej dynamicznych metropoliach całego świata. To wydarzenie przyciąga miłośników dobrej kuchni na całym świecie. Przez cały tydzień mieszkańcy Londynu, Nowego Jorku, czy Kopenhagi mają okazję skosztować kilku potrwa z najlepszych restauracji za naprawdę symboliczną kwotę.

Od 7 do 9 listopada będziemy mieli okazję zapoznać się z ofertą najlepszych warszawskich restauracji. Głównym celem Warsaw Restaurant Weekend jest wzmocnienie wizerunku wysokiej jakości kultury gastronomicznej w naszym mieście oraz umożliwienie nowym odbiorcom pełnego restauracyjnego doświadczenia.

foto: https://www.facebook.com/WarsawRestaurantWeek/timeline

 

W dniach 7-9 listopada połowa stolików w tych lokalach będzie przeznaczona dla gości Warsaw Restaurant Week. Klienci restauracji otrzymają w tym czasie pełne restauracyjne trzydaniowe menu składające się z przystawki, dania głównego i deseru. Pozwoli im to na skosztowanie oferty kulinarnej danego lokalu, w promocyjnej cenie 39 złotych, a więc znacznie taniej – codziennej ceny 3 dań!

Uczestniczące restauracje to: 
U Fukiera
Superiore
Słodki-Słony
Słony
My’o’tai
My’o’my
Sto900
Solec44
Bydło i Powidło
La Tomatina
Bibenda
Przegryź
Santorini
Chianti
El Popo
Klub Mandala
Restauracja Mandala
Krucza 8 i pół
Mercato Bar Delikatesy (Próżna i Piękna)
6/12
SAM
BY THE WAY
Kaskrut
Flambeeria
Dos Tacos
Delikatesy Esencja
Momu
Banjaluka
Aioli
Na Lato
Gar Jakubiaka
Nabo

 

więcej informacji na: http://restaurantweek.pl/#/

Submit a Comment