Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

W tym tygodniu polecamy targi mody i sztuki, spektakle i warsztaty rodzinne.

Piątek

„Goło i wesoło „ w Teatrze Capito

To komedia, która przedstawia bezrobotnych, którzy wpadają na pomysł, aby założyć grupę striptizerów o nazwie „Napalone Nosorożce”. Bezrobotni próbują opanować sztukę publicznego rozbierania się, by następnie udać się na przesłuchanie w jedynym klubie w mieście o nazwie„ Eden”. Jesteśmy świadkami komicznych prób „ baletowych” w wykonaniu „Napalonych Nosorożców”, którzy na scenie, przed publicznością rozbierają się z taką swobodą, jakby robili to od urodzenia.

Teatr Capitol

Marszałkowska 115

 

Sobota 

Warszawskie Targi Sztuki 

Jedno z największych i najważniejszych wydarzeń artystycznych w kraju, które co roku gromadzi szerokie grono marszandów, kolekcjonerów, kuratorów oraz miłośników sztuki. W ramach 12. Warszawskich Targów Sztuki około 50 wyselekcjonowanych galerii oraz antykwariatów.

Arkady Kubickiego 10-12 listopad

Plac Zamkowy 4

 

GRAND BAZAR Targi młodej mody  

Już 11 października TFH Butik organizuje kolejną, odsłonę Grand Bazaru – targów mody niezależnej, na których zaprezentuje się blisko 100 młodych marek oraz projektantów.

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Bracka 25

 

 

Niedziela

Warsztaty rodzinne ”Wyspa bajek” w Łazienkach 

Wyspa bajek to rodzinne warsztaty skierowane do każdego, kto chce dotrzeć do najdalszych i najgłębszych zakątków magicznej wyspy. Podróże, które będziemy odbywać, zainspirują nas do tworzenia własnych bajek.

Łazienki Królewski (Pałac na Wyspie)

 

 

Submit a Comment