Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 8, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Nasz weekend to przegląd filmu, muzyki i dobrego jedzenia. Fanów włoskiego kina zapraszamy do Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej- tam wrzesień upłynie pod znakiem klasyków filmowych, a łasuchów tradycyjnie na żoliborski Targ Śniadaniowy.

SOBOTA

 

Targ Śniadaniowy 

Sobotni poranek warto spędzić na warszawskim Żoliborzu. Na targu znajdziemy przeróżne potrawy i świeże warzywa, owoce i przetwory mięsne, oraz tradycyjne, regionalne produkty od lokalnych producentów.

Aleja Wojska Polskiego 1

 

 

Kino Iluzjon Filmoteki Narodowej – „Osiem i pół”

Klasyk mistrza Felliniego. Czyli film którego nie można pominąć – „Osiem i pół” to opowieść o reżyserze w średnim wieku, który przeżywa kryzys twórczy. Dzieło o którym krążą legendy! My polecamy!

Kino Iluzjon

ul. Narbuta 50a

 

NIEDZIELA

 

WZORY WAWA DESIGN FESTIVAL

Warszawskie Targi Designu WZORY to cykliczna impreza promująca młode, polskie wzornictwo. Piąta edycja WZORÓW odbędzie się w ramach Wawa Design Festiwal 7 września w Muzeum Rzeźby im.Xawerego Dunikowskiego-Królikarnia. Spory wybór różnorodnych warsztatów i ekologicznego jedzenia. Warto zajrzeć.

Muzeum Rzeźby im. Xawerego Dunikowskiego – Królikarnia, ul. Puławska 113a

 

Jazdowisko czyli jedyna taka wyprzedaż garażowa!

Tym razem zapraszamy na wyprzedaż garażową na warszawski Jazdów! Opróżniamy szafy i sprzedajemy. Wyprzedaż garażowa ma charakter otwarty, oznacza to że może w niej wziąć udział każdy. Przed garażówką organizatorzy zapraszają na wspólne śniadanie – do dyspozycji gości 20. metrowy stół przy którym zjeść można wspólne śniadanie!

Jazdów 3/12

 

Submit a Comment