Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 8, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Przed nami kolejny weekend pełen różnorodnych wydarzeń – tym razem będzie smacznie i modnie! Zapraszamy.

Piątek

 

Koncert KAMP 

Już dzisiaj macie okazję posłuchać KAMP na żywo i za darmo w ramach cyklu Żywiec Miejskie Granie. KAMP zaczął grać już 2008 roku, ale momentem przełomowym okazał się być singiel “Cairo” wydany w 2011 przez portugalską wytwórnie Discotexas. W 2012 roku zremiksowali piosenkę Brodki “Dancing Shoes”. Utwór momentalnie stał się hitem i jednym z najważniejszych utworów tego roku dorabiając się przy okazji prawie 1,5 miliona wyświetleń w serwisie youtube.

Plażowa

Wybrzeże Szczecińskie 1

 

Sobota

Targi Slow Fashion 

W piątek i sobotę zapraszamy na drugą edycję Targów Slow Fashion. To wydarzenie łączy świat popularnej mody z awangardą. Prezentuje i promuje polskich twórców projektujących w zgodzie z zasadami slow i DIY.

więcej informacji: https://www.facebook.com/events/746539662070585/

Stadion Narodowy w Warszawie

Al. Księcia J.Poniatowskiego 1

 

 

Wege Festiwal Foodtruckowy 

Jeden z największych zlotów foodtrucków z jedzeniem wegetariańskim. Wśród wielu produktów znajdziemy takie jak: śmietana ryżowa, mleko roślinne, bezmięsne burgery, czy różnorodne desery. Oprócz tego na festiwalu odbędą się warsztaty dla najmłodszych, strefa galerii prac graficznych, a także targ z ekologicznymi produktami do zakupienia do domu.

Saska 78

 

 

 Niedziela

Targi kulinarne Warszawski Smak

Niedziela upłynie również pod znakiem kulinarnych smaków. Tym razem w warszawskim klubie 1500 m2 odbędą się targi kulinarne Warszawski Smak. To tu kupimy lokalne produkty od sprawdzonych dostawców, skosztujemy dań z najlepszych warszawskich restauracji, posmakujemy propozycji blogerów, którzy przygotują ciekawe przekąski.

Submit a Comment