Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 8, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Dla tych, którzy nie mają jeszcze planów na zbliżający się weekend prezentujemy wydarzenia na których warto się pojawić.

 

Piątek 

Ostatnie Tango w plenerze 

Żegnamy lato w Plażowej i zapraszamy na ostatnią już w tym sezonie imprezę. Po raz ostatni w tym roku zagrają: boshosa, Bekett, Warsaw Calling. Nie może Was zabraknąć.

Plażowa

Wybrzeże Szczecińskie 1

 

Sobota

Bookcrossing. Wymiana książek w Kordegardzie

Bookcrossing, czyli wymiana książek. Warunkiem wzięcia udziału w wymianie jest przyniesienie książki, którą chcemy się wymienić oraz zamieszczenie w niej dedykacji dla kolejnego czytelnika.

Kordegarda 16.00 – 18.00

Krakowskie Przedmieście 15/17

 

Cooking Clash – gotowanie  w parku Szczęśliwickim

W konkursie Dżem Session – konkursie kucharzy amatorów –  wezmą udział 3 drużyny: Catering Corps, Fast Food Pandemonium i debiutujący Pasjonaci. Poza obserwacją pasjonującej rywalizacji będzie można wziąć udział w targach zdrowej żywności  oraz  pokazach gotowania. Również dla dzieci stworzono miejsce, gdzie mogą one rozwijać kulinarne talenty pod nazwą kulinarna wioska dziecięca.

ul. Włodarzewska  11.00-20.00

 

Niedziela

Love&Sale / SCHOOL IS COOL – TARGI MODY I DESIGNU

Targi podczas których będzie można zapoznać się z ofertą polskich projektantów i marek. W dodatku będzie możliwość wzięcia udziału w warsztatach ilustracji oraz szycia dla początkujących, pokazie filmów a także skosztowania pysznego jedzenia serwowanego przez sto900 oraz My’o’My.

1500m2

ul. Solec 18

 

Submit a Comment