Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Sierpień 8, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Nadchodzący weekend rozpoczynamy wystawą w Centrum Sztuki Współczesnej i po raz pierwszy mamy okazję zobaczyć słynną kolekcję BMW Arts Car, w sobotę zwiedzamy między innymi Dom Kereta, a w niedzielę udajemy się na spotkanie z Alfredem Doblinem.

Piątek

BMW Arts Car

Weekend proponujemy rozpocząć wystawą w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Tam, po raz pierwszy w Polsce mamy okazję zobaczyć słynną kolekcję BMW Art Cars. Obejmuje ona sześć unikalnych modeli BMW, które posłużyły za płótno twórcom takim jak Andy Warhol, Roy Lichtenstein i Jeff Koons.

Jazdów 2

 

Sobota

 

DOM KERETA, dzień otwarty

Dom Kereta to instalacja artystyczna zaprojektowana przez architekta Jakuba Szczęsnego i grupę projektową Centrala. Dom Kereta opisywany jest jako jeden z najwęższych na świecie. To ostatnia sobota , kiedy możemy zwiedzić mieszkanie. Zwiedzanie jest możliwe po dokonaniu darowizny na cele statutowe Fundacji Polskiej Sztuki Nowoczesnej na miejscu – przez zakup cegiełki w wysokości min. 20 zł .

Chłodna 22/Żelazna 74

 

Reebok Pump 25th & Sneakerness 

Z okazji 25-lecia legendarnych butów Reebok Pump oraz w ramach afterparty po wydarzeniu Sneakerness Warsaw, Flirtini zaprasza Was na podwójną celebrację. Dwóch zagranicznych gości: Star Slinger – mówi się, że łączy styl samplowanych bitów Kanye Westa i psychodeliczne elementy kosmicznych produkcji J Dilli, a także IAMNOBODI czyli dj i producent, którego bębny ruszają ściany klubów na całym świecie.

1500m2

Solec 18

Niedziela

Spotkanie „Berlin Alfreda Doblina”

Projekt „Podróże kulturalne organizuje kolejne spotkanie. Z warszawy w świat i z powrotem” to wyprawa po Europie widzianej oczami wybitnych pisarzy. Już w niedzielę odbędzie się spotkanie z Alfredem Doblinem, połączone z prezentacją zdjęć oraz  bogatą i barwną opowieścią o stolicy Niemiec.

Teatr Tańca Zawirowania

Wspólna 61

 

Submit a Comment