Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 25, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Warszawski weekend po raz kolejny zapowiada się bardzo ciekawie. Ci którzy mają zamiar spędzić sobotę i niedzielę w mieście mogą skorzystać z różnorodnych propozycji. My wybraliśmy kilka na których na pewno się pojawimy!

Nocny Maraton Fotograficzny LA DOLCE VITA

Huśtawka zabiera nas w fotograficzną podróż po świecie. Rozpoczynamy od gorącej Sycylii: La dolce vita! Impreza jest stworzona dla wszystkich pasjonatów: fotografów, wizażystów i modelek. Maraton będzie miłym towarzyskim spotkaniem i wspólną pracą nad oszałamiającym efektem. Jeżeli macie ochotę na sesję zdjęciową , to jest to idealne wydarzenie dla sprawdzenia swoich umiejętności.

Więcej informacji: Nocny Maraton Fotograficzny

Francuski Bufet Śniadaniowy 

Kolejna śniadaniowa odsłona w Lenivcu tym razem przenosimy się do Francji. Skosztujemy specjały kuchni francuskiej od słonych quichy po słodkie naleśniki!

Bufet w sobotę i niedzielę
Od 9:00 do 16:00

 

Dzień Aktywny

W najbliższą sobotę w Stacji Mercedes będziecie mogli wypróbować tor skimboardowy. Każdy uczestnik będzie mógł podszkolić swoje umiejętności pod okiem profesjonalnych instruktorów z LONG TRIP.

Od 12:00 – 14:00 gry planszowe z legendarnego lokalu Solec 44

Od 18:00 – 20:00 warsztaty salsy ze szkołą Salsa Libre

Więcej informacji: Dzień aktywny

 

Wyjątkowy Targ Fresh Sunday

Nasza propozycja na niedzielę to targ na Saskiej Kępie. Szeroki wybór świeżych produktów – tutaj zjesz śniadanie i obiad . Warto zajrzeć!

Saska Kępa, Walecznych 74

 

 

Submit a Comment