Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Przed nami kolejny, tym razem Mikołajkowy weekend w Warszawie i kolejne wydarzenia na których nie może was zabraknąć!

Sobota

 

Wzory 6/12

WZORY 6/12 to kolejna duża edycja Warszawskich Targów Designu. Już w sobotę będziemy mieli okazję pooglądać i kupić designerskie prezenty stworzone przez młodych twórców – meble, ceramikę, oświetlenie, tkaniny dekoracyjne, a do tego sporo limitowanych, świątecznych egzemplarzy. Dla tych którzy poszukują niebanalnych prezentów!

Więcej informacji: WZORY

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Bracka 25

 

Warszawski Jarmark Świąteczny na Zimowym Narodowym 

Oficjalny jarmark stolicy rusza już 6 grudnia! 15 metrowa choinka, iluminacja świetlna i wyśmienite jedzenie, czyli wszystko co jest niezbędne aby przyjemnie spędzić czas z rodziną. Wśrórd wystawców  znajdą się wyroby czekoladowe i czekolady na gorąco, słodycze, ciasta, grzane wino, świąteczne pącze, pierogi, kulebiaki, golonki, paszteciki i wiele innych! Polecamy.

Więcej informacji: Warszawski Jarmark

Stadion Narodowy 

Niedziela

 

Warszawski Smak – Święta

Kolejna edycja targów kulinarnych Warszawski Smak – tym razem świąteczna. Spora dawka kulinarnych doznań – dania z całego świata, ekologiczne produkty, przekąski na słono i słodko a także oryginalne produkty do domu i mieszkania.

Więcej informacji: Warszawski Smak – Święta

1500 m2

Solec 18

 

 

PRZETWORY 9

W sobotę i niedzielę zapraszamy na kolejną – już 9 edycję Przetworów  – czyli młodzi artyści przetwarzają kontenery odpadów, śmieci w nowe designerskie obiekty. Co roku Przetworom towarzyszy inna myśl przewodnia, w tym roku padło na – STÓŁ. Stół rozumiany jako jeden z ważniejszych mebli codziennego użytku; stół jako przestrzeń negocjacji, wymiany zdań, twórczych działań. Co z tego wynikło? Przekonacie się sami! My zapraszamy.

Więcej informacji: PRZETWORY9

Mińska 25

Submit a Comment