Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Nadchodzący weekend zapowiada się  bardzo ciekawie. W piątek i niedzielę udajemy się na przegląd filmów, w sobotę ponownie odkrywamy pyszne jedzenie i unikalne przedmioty na świątecznych targach.

 

Piątek

Kino Islandii – przegląd twórczości Baltasara Komakura w Iluzjonie 

Od 11 do 19 grudnia w kinie Iluzjon mamy okazję obejrzeć  retrospektywę Baltasara Kormákura, na którą, złoży się sześć dzieł reżysera. Dzisiaj polecamy Wesele w białą noc – znakomity film Baltasara.

Więcej informacji: Kino Iluzjon

Kino Iluzjon

Narbutta 50a 

Sobota

SLOW WEEKEND: Slow Fashion + Slow Food + Slow Design

Slow Weekend to największa impreza promująca trend ‘Slow’ w Polsce, podczas której swoje projekty, produkty i wyroby zaprezentuje ponad 300 projektantów, twórców i producentów. Idealna opcja dla poszukiwaczy oryginalnych rzeczy – zarówno mody jak i nowości kosmetycznych. Slow Weekend podzielony jest na kilka stref, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Soho Factory 

Mińska 25

 

 

MyBaze.com – Targi Designu Edycja Świąteczna

Świąteczna atmosferę będziemy mieli okazję poczuć na Targach Designu które odbędą się 13 i 14 grudnia w warszawskim Domu Braci Jabłkowskich. Szukacie niepowtarzalnego prezentu? Tutaj na pewno go znajdziecie! W wydarzeniu weźmie udział 200 twórców, którzy zaprezentują unikatowe: meble, ozdoby świąteczne, zabawki i akcesoria.

Więcej informacji: MyBaze.com

Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy

Bracka 25

Niedziela

Z miłości do kina. Filmy przedwojenne w nowej odsłonie 

Ponownie przenosimy się w świat filmu – tym razem będziemy mieli okazję obejrzeć największe przeboje kinowe lat 30.  Będą przedwojenne gwiazdy, popularne szlagiery oraz dawne miejskie krajobrazy. Już od 14 grudnia w kinie Iluzjon!

Więcej informacji: Z miłości do kina

Kino Iluzjon

Narbutta 50a

 

Submit a Comment