Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

W powietrzu już czuć świąteczną atmosferę, w tle unosi się melodia Last Christmas, a Wy nadal nie macie planów na przedświąteczny weekend, dlatego przygotowaliśmy dla Was kilka interesujących propozycji, gdzie warto pójść i co warto zobaczyć w przerwie pomiędzy lepienie pierogów a  ubieraniem choinki.

Piątek

 „Ustawienia Prywatności. Sztuka po Internecie”

W piątkowy wieczór Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie zaprasza na wykład, który towarzyszy wystawie „Ustawienia prywatności”. Wystąpi dla Państwa badaczka i teoretyczka nowych mediów Wendy Huy Kyong Chun, a tematem prelekcji będzie „Czy sztuka post-internetowa przetrwa, nawet jeśli wydaje się wysoce prawdopodobne, że zaraz zniknie?:.  Jest to idealna propozycja dla wszystkich, którzy interesują się sztuką nowych mediów.

Emilii Plater 51

Santa Fe  czyli święta (nie)trafionych prezentów

Jeśli nie wiecie co zrobić z nietrafionymi prezentami świątecznymi z poprzednich lat to barStudio przygotował dla Was świetną propozycję. Przynieście je w piątkowy wieczór do owego lokalu i połóżcie pod choinkę. Każdy z przyniesionych prezentów zostanie zamieniony na drinka, a podarowanie przez Was rzeczy trafią do osób potrzebujących.

Plac Defilad 1

 

 

Sobota

Święta z Urban Market

W sobotę zachęcamy Was do wybrania się na Solec, gdzie odbędzie się Urban Market. Na tym znanym już od dawna jarmarku będziecie mogli skosztować przeróżne smakowitości, a w między czasie rozejrzeć się za prezentami dla najbliższych, którzy tak jak Wy uwielbiają pyszne niespodzianki. Co więcej w trakcie trwania marketu będziecie mieli możliwość zadbania o swoje zdrowie, ponieważ organizatorzy przygotowali dla Was strefę zdrowia, w której dokonacie pomiaru glukozy we krwi, ciśnienia oraz wydychanego CO.

Solec 18

Rock’n’Rollowa Gwiazdka

Miłośnicy rock’n’rolla i polsko-włoskich klimatów nie mogą przegapić wydarzenia przygotowanego przez klub Nova Maska. W sobotni wieczór będą mogli posłuchać gitarowo fortepianowego połączenia Polskiego pianisty Boogie Woogie i Włoskiego wokalisty rozkochanego w rock’n’rollu. W trakcie wieczoru na scenie pojawią się również znakomici tancerze z Klubu SwingStepPl. Wieczór zapowiada się bardzo ciekawie, dlatego nie może Was tam zabraknąć.

Krakowskie Przedmieście 4/6

Niedziela

Znajdź z nami pierwszą gwiazdkę!

Pasjonaci astronomii i ciał niebieskich powinni wybrać się w niedzielny wieczór do Planetarium Niebo Kopernika przy Centrum Nauki Kopernik, aby wraz z innymi wypatrywać pierwszej gwiazdki. Jest to niepowtarzalna okazja do obserwacji sklepienia niebieskiego za pomocą teleskopu i posłuchania na co warto czekać w roku 2015.

 

 

Wege Bazar: Święta bez karpia!

Znaleźliśmy również coś dla wegetarian. Już w niedzielę w lokalu Znajomi Znajomych będzie miał miejsce Wege Bazar. Oprócz degustacji wyszukanych dań wegetariańskich i wegańskich odbędzie się również cykl spotkań dotyczących tego rodzaju kuchni. Dlatego warto przyjść i poszerzyć swoją wiedzę na ten temat, a przy okazji zjeść coś dobrego.

Wilcza 58a

Submit a Comment