Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 28, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Gotowi na weekend? Mamy kolejną porcję ciekawych propozycji dla tych którzy wakacyjny weekend spędzają w mieście.

Piątek

Koncert Fair Weather Friends

W piątek zaczynamy od koncertu zespołu Fair Weather Friends. Fenomenalnej grupy, której twórczość inspirowana jest współczesną elektroniką i muzyką taneczną lat 70 i 80.

Stacja Mercedes, Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego


Sobota

Smaczny Targ Saska Kępa

W sobotę zapraszamy na Saską Kępę na Smaczny Targ. Szeroki wybór lokalnych produktów i miła atmosfera umili sobotnie śniadanie. Będzie można degustować i zakupić na miejscu potrawy ze wszystkich stron świata, ekologiczne warzywa, sery kozie, korycińskie, tradycyjne wędliny, miody prosto z pasieki, regionalne specjały z kraju i zagranicy. Wystawcy z całej polski będą prezentowali, częstowali oraz opowiadali o swoich wyrobach – takich jak tradycyjny sękacz, ekologiczne wędliny, przetwory i warzywa oraz pieczywo z piekarni z 60 letnią tradycją.

Ul. Saska 78, teren boiska szkoły

 

 

The Wall Warsaw Hip-hop Festival

Rusza pierwsza odsłona The Wall Warsaw Hip Hop Festival. Już 12 lipca warszawski Tor Wyścigów Konnych Służewiec stanie się areną wyjątkowego – tak pod względem skali, jak i różnorodności – święta kultury hip-hop.

Tor Wyścigów Konnych Służewiec

Puławska 266

Niedziela 

Zjazd NieNaŻarty

Na niedzielne śniadanie zapraszamy na jedzenie na kółkach. Food Trucki atakują. Będzie dużo jedzenia i picia, a karmić będą: Bobby Burger, Ciacha, Chyży Wół, Pasta Mobile, Wheel Meal, Cuda na Kiju, Meet Meat.

Cuda na Kiju,

Nowy Świta 6/12

Submit a Comment