Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 29, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

W piątek 13-tego oraz w Walentynki na pewno nie będziecie się nudzić! Będzie muzycznie i smacznie. Podrzucamy kilka naszych propozycji.

 

Piątek 

Zawsze 13-tego EXBOYFRIENDS 

Sprawdzamy, czy piątki 13-tego naprawdę są takie pechowe. Miłość na kredytowej rozpoczyna cykl spotkań „Zawsze 13-tego EXBOYFRIENDS”. Jedyne co będzie pewne 13-tego to spora dawka dobrej muzyki, przyjemna atmosfera i świetna lokalizacja!

Więcej informacji: Facebook

Miłość 

Kredytowa 9

 

 

Sobota

W Walentynkowy wieczór ponownie przenosimy się do klubokawiarni Miłość. Na dwóch scenach (Miłość i Libido) zagrają między innymi: XXANAXX dj set, KAMP! dj set, Flirtini. Imprezowe wsparcie oraz słodkości zapewni tandem –  Mr. Pancake i Mr. Donut.

Więcej informacji i możliwość zakupu biletu: Facebook

Miłość

Kredytowa 9

 

MO’WALENTYNKI 

Tym razem MOMU.gastrobar zaprasza na Walentynkową kolację. Szef kuchni przygotował wyjątkowe Walentynkowe menu, a także zapowiedź tego co pojawi się w nowej karcie. Do każdego dania, barmani dobiorą odpowiednie trunki. Romantycznego wieczoru dopełni muzyka na żywo.

Więcej informacji: Facebook

MOMU.gastrobar

Wierzbowa 11

Niedziela 

Kubański bufet w Lenivcu 

Od soboty w Lenivu trwać będzie Kubański bufet. W menu pojawią się miedzy innymi: frytki z batatów, czarny ryż z kalmarami i zielonym groszkiem, tosty na słodko z masłem orzechowym i banany w cieście z brązowym cukrem, a także wiele innych przysmaków.

Więcej informacji: Facebook

Leniviec

Poznańska 7

 


Submit a Comment