Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Październik 5, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Nadchodzący weekend rozpoczynamy muzycznie i zaglądamy do modnego miejsca – na Patio. W sobotę i niedzielę będzie kulinarnie i kulturalnie. Oto nasze propozycje na weekend.

 

Piątek

Flirtini Boso czyli odpalamy basen na Patio

Patio na kredytowej to jedno z najpopularniejszych nowych miejsc w Warszawie. Tym razem bawimy się przy basenie w najlepszym, muzycznym towarzystwie. Zagrają Czarlson (Liestyle*), Jedynak & Ment XXL (Firtini).

Patio, Kredytowa 9

 

Sobota

Targi książki kulinarnej

To już druga edycja trzydniowego święta łączącego książki i gotowanie. To świetna okazja do zapoznania się z kulinarnymi nowościami wydawniczymi, a także możliwość spotkania z niesamowitymi osobowościami: szefami kuchni, autorami książek, badaczami, krytykami kulinarnymi, blogerami i pasjonatami kuchni.

Quchnia Artystyczna, Jazdów 2

 

Soul Service na Barce

Dla fanów soul’owej muzyki mamy idealna propozycję na wieczór. barka przygotowała winylową noc z funkiem i soulem. Zagrają miedzy innymi BURN, SPARKY iMIŚCIAK.

Barka

 

Niedziela

Dzień klasyków w Stacji Mercedes

Tym razem mamy coś dla prawdziwych fanów motoryzacji. W najbliższą niedzielę, 27 lipca, już o godzinie 8.00 do Stacji Mercedes przyjadą prawdziwe legendy motoryzacji. Ponad 40 modeli samochodów będzie można podziwiać w letnim pawilonie Mercedesa. Wśród wielu modeli zobaczymy prawdziwe perełki – seria roadsterów SL, znana jako Pagoda. Na fanów bardziej luksusowych modeli czekać będzie Mercedes – Benz Typ 300 – pierwsza powojenna limuzyna kanclerska.

Stacja Mercedes, Al. 3 Maja i ul. Kruczkowskiego

 

Submit a Comment