Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 30, 2022

Scroll to top

Top

No Comments

Weekend w Warszawie

Weekend w Warszawie
WARSAW state of mind

Nadchodzący weekend zapowiada się bardzo interesująco. Rozpoczynamy Nocą Pragi, kończymy kiermaszami i targami książki. Polecamy!

Noc Pragi

Już po raz piąty obchodzimy noc Pragi. Prawa strona Wisły dzisiaj tętnić będzie życiem. Do późnych godzin otwarte będą praskie galerie, kawiarnie, kluby i sklepy. W programie między innymi: rejsy po Wiśle z pochodniami, plażowe show z fajerwerkami, pokazy Zumby (La Playa Music Bar), pokaz filmów i spotkanie z aktorami: Bogusław Linda, Marek Kondrat, Janusz Gajos, Edward Lubaszenko (kino Praha).

Piątek, 27 czerwca, godzina 21.00

 

 

Hiszpański Bufet Śniadaniowy

W sobotę i niedzielę proponujemy przenieść się chociaż na chwilę do słonecznej Hiszpanii. Kawiarnia Leniviec organizuje śniadanie w hiszpańskim stylu. W menu między innymi: Tortilla Espanola – omlet z jajek ze szpinakiem, grzybami, pomidorkami, ziemniakami, cebulą, Flan – pudding z jaj, kaszy mannej i mleka, Arroz con Leche – ryż na mleku z wanilią. Pycha!

Bufet jesz ile chcesz za 25 zł
Sobota i niedziela 28-29 czerwca, od 9:00 do 16:00

 

Urodziny Mamastudio Unlucky 13

W sobotę polecamy również piknik pod hasłem GET UNLUCKY. W Iskrze odbędzie się impreza z okazji 13. urodzin warszawskiego studia projektowego Mamastudio. Zaczniemy od pikniku i turniej piłki nożnej o puchar Mamastudio Cup, następnie odbędą się warsztaty budowy latawców, trening samoobrony oraz joga. Wieczorem warto wstąpić na imprezę i usłyszeć znanych warszawskich DJ’ów Eltron John, Daniel Drumz, Artur8, Jealo, Burn Reynolds, Jedynak. 

 Sobota, 28 czerwca, ISKRA Pole Mokotowskie 

 

Mały Kiermasz Warszawski

Natomiast w sobotę i niedzielę w Barze Prasowym odbędzie się Mały Kiermasz Warszawski, gdzie firmy dla których inspiracją jest Warszawa zaprezentują swoje wyroby – głównie design i moda. Będą to m.in. T-City, Ekierka Siedem, Miesięcznik „Stolica”, Muzeum Warszawy, By „M” oraz Trykot.

Sobota, 28 czerwca, Bar Prasowy

Zapraszamy!

 

Submit a Comment