Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Widok jak z bajki

Widok jak z bajki
Anna Matyjewicz

Zastanawialiście się na co (oprócz pysznego jedzenia) zwracacie uwagę podczas wyboru restauracji do której macie zamiar się udać, szczególnie będąc na wakacjach? Na wystrój, atmosferę, a może widok? Nas piękne widoki zachwycają i zdecydowanie przyciągają naszą uwagę. Dlatego też prezentujemy kilka ulubionych.

Solar, Berlin

Widok na Berlin z tej restauracji jest niesamowity. Ostatnie piętro wieżowca, już podczas podroży na sam szczyt można podziwiać piękną panoramę, ponieważ na samą górę wjeżdża się szklaną windą.

 

 

Canvas op de 7, Amsterdam

Z tarasu z siódmego piętra rozprzestrzenia się cudowny widok na Amsterdam. To miejsce wielofunkcyjne – bar, kawiarnia, restauracja oraz klub. Impreza na dachu wieżowca w gronie znajomych z takim widokiem? Chyba lepszej zabawy nie można sobie wymarzyć!

 

Azure, Hong Kong

Restauracja znajdująca się naprawdę na sporej wysokości, bo aż na 29 piętrze wieżowca. Jeżeli szukasz miejsca spokojnego, cichego, w którym możesz się zrelaksować to zdecydowanie warto udać się do Azure. Elegancka restauracja jest też dobrym miejscem do spotkań biznesowych.

 

 

Restauracja w Cefalu, Sycylia

Widok na morze? Jak najbardziej. To restauracja, w której można zjeść świeże ryby i owoce morze. Obserwowanie zachodzącego słońca, które przytula się do morza, rozjaśniając świat na złoto…

 

 

Restauracja w hotelu Ayana, Bali

Kolejny widok na morze – Ayana to cały kompleks – hotel, SPA, czyli cudowne miejsce w którym zdecydowanie można odpocząć. Cisza, spokój i piękny widok na zachód słońca, czy można chcieć czegoś więcej?

 

 

Verdens ende, Oslo

Restauracja nosi nazwę „Na końcu świata” i znajduje się  w miejscu gdzie punkt widokowy jest najbardziej wysunięty na południe w okręgu Vestfold w Norwegii. To chyba najbardziej wyciszone i spokojne miejsce w Norwegii, a widok z restauracji niesamowity.

 

 

Mezzaluna, Bangkok

Lubicie jeść „na wysokościach? Jeżeli tak to mamy kolejną propozycję – Mezzaluna to restauracja, która znajduję się aż na 65 piętrze! Ta luksusowa restauracja jest idealnym miejsce do spotkań biznesowy, jednak każdy chociaż raz zdecyduje się wjechać na 65 piętro, bo widok z tej wysokości musi robić wrażenie.

 

 

Restauracja w Hammamet, Tunezja

Co powiecie na taki widok? Słońce, plaża i morze. Restauracja Hammamet w Tunezji to miejsce od którego „bije” spokój, świetne na wakacje. My zakochaliśmy się w tym widoku…

 

 

Przeczytaj również: Nasze ulubione miejsca na kawę i nasze ulubione sklepy

Submit a Comment