Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

Wining&Dining / Reethi Beach / Malediwy

 

Położony na jednej z rajskich malediwskich wysp luksusowy resort Reethi Beach to małe miasto. Poza willami mieszkalnymi, centrum nurkowym, kortami i siłownią do dyspozycji gości jest nie jedna, ale kilka restauracji i barów ze zróżnicowanym krajobrazem i menu.

Rehendi
Główna restauracja położona w centrum wyspy. Trzy razy dziennie serwowane są tutaj śniadania, lunche i kolacje w formie bufetu. Kolacje zazwyczaj mają formę wieczorków tematycznych: kuchni włoskiej, indyjskiej, czy bazującej na owocach morza.

 

 

Moodhoo Bar&Restaurant
Zbudowany na balach i wysunięty w głąb laguny stanowi jedno z najbardziej ustronnych i romantycznych miejsc na wyspie. Restauracja oferuje przekąski kuchni zachodniej i wybór tropikalnych drinków.


Alifaan Restaurant & Veyo Bar
Napoje, drinki i przekąski serwowane przy basenie.


Saima Garden
Ekskluzywna i położona nieco na uboczu restauracja z jedynie pięcioma stolikami. Serwowane są tutaj specjały kuchni malediwskiej i międzynarodowej w wytwornym anturażu. Restauracja jest przeznaczona głównie dla par świętujących miesiąc miodowy, zaręczyny, czy rocznicę ślubu.


Rasgefaanu Bar
Towarzyskie serce wyspy. Poza barem z szerokim asortymentem alkoholi, jest tu też pokój gier i scena, na której odbywają się pokazy gry na bębnach bodu beru i dyskoteki.