Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wiosenne menu w AïOLI

Wiosenne menu w AïOLI
intopassion

Do kalendarzowej wiosny jeszcze kilkanaście dni, ale wiosenny powiew świeżości znajdziemy już w menu jednej z naszych ulubionych sieci AïOLI.

 

W nowej karcie dominuje świeżość i jakość: dania przygotowano w oparciu o sezonowe warzywa i owoce, a także składniki dostarczane przez polskich dostawców każdego dnia rano (warzywa, owoce, zioła, jajka oraz produkty pochodzenia mlecznego).

 

AIOLI nowa karta 7

 

Nam podobają się liczne propozycje vege i fit oraz akcenty kuchni bliskowschodniej. Zgodnie z południowo europejskim profilem kuchni AIOLI, wiele produktów i składników dostarczanych jest prost z Włoch, Hiszpanii czy Francji. Włoska długodojrzewająca szynka Prosciutto Crudo, hiszpańskie kiełbasy Chorizo Sarta, włoskie salami Finochiona, sery: Anari, Dor Blue włoska Mozarella di Bufala. Mąka, z której robiona jest pizza sprowadzana jest prosto z Francji, a baza sosów to włoskie pomidory Pelati.

 

AIOLI nowa karta 6

 

AIOLI komponując menu poszło dalej w kierunku Basenu Morza Śródziemnego uzupełniając się o smaki kuchni izraelskiej i tunezyjskiej co można spotkać w pozycji śniadaniowej jaką jest AIOLI Schakschuka, oraz w tapasach wybierając Mezze czy Kofta Falafel.

 

AIOLI nowa karta 2

 

Jakie dania znajdziemy w nowym menu?

– Chia Yogurth With Cubes – pełnowartościowe śniadanie wzbogacone o Raw Cubes będące połączeniam składników przyspieszających metabolizm i poprawiających kondycję organizmu – produkt Purella Food.

– BBQ RUM / Whisky Burger – burger z sosem na bazie rumu Oakheart / whisky Bulleit, wprowadzony na prośbę #aiolifriends

– Pizza #aiolifriends – kompozycja smaków, która wygrała w konkursie na autorską pizzę #aiolifriends

– Sałatki oparte na czterech głównych podstawach do których każdy #aiolifriends może dobrać dodatki według swojego uznania

– Ryby – Karmazyn i Halibut

– Lemoniady – mandarynkowa z liczi czy też AïOLI COLA

– Koktajle –AïOLI Chlorella Green i AïOLI Chlorella Sweet

 

Obowiązkowo polecamy też wyjątkową sałatkę „AïOLI dla NURTURE THE WORLD”, z której część dochodu zostanie przekazana do Banków Żywności w Polsce.

 

www.justynanapiorkowska.pl

 

AIOLI nowa karta 3

Save

Save

Save

Save

Submit a Comment