Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wiosenny spacer nad Wisłą!

Wiosenny spacer nad Wisłą!
WARSAW state of mind

Oglądanie telewizji w ciepły, majowy wieczór nie jest najlepszym wyborem kiedy w Warszawie tyle się dzieje. Dokąd się wybrać? Naszym celem tym razem – po Saskiej Kępie, Bielanach i Mokotowskiej – stały się bulwary wiślane! Czy nad Wisłą coś się zmienia – powstają nowe miejscówki czy ciągle prym wiodą te dobrze nam wszystkim znane?

Cud Nad Wisłą to miejscówka niebanalna, skupiająca fanów muzyki określanej jako wyłaniająca się z niszy. Uwielbiamy spędzać czas na wolnym powietrzu – Cud kusi lokalizacją, wydarzeniami i.. profesjonalną obsługą barmańską! Gratulujemy!

Bulwar Flotylli Wiślanej

 

 

Pomost 511 to kolejne miejsce relaksu na naszej mapie. Razem z Cudem nad Wisłą tworzy w zasadzie imprezowy kompleks. To, co wyróżnia Pomost to przede wszystkim estetyka – twórcy postawili przede wszystkim na biel tworząc miejsce o delikatniejszym, mniej przytłaczającym charakterze. Ważna jest również sąsiadująca z miejscówką plaża, na której moglibyśmy leżeć wieczność!

Bulwar Flotylli Wiślanej

 

Kolejną kawiarnią, na którą napotykamy idąc w dół rzeki jest Kurort. To miejsce, które oferuje nam nie tylko relaks ze szklanką czegoś zimnego w ręku. W ofercie są również zajęcia sportowe – w tym plenerową jogę czy warsztaty fotograficzne. My już nie możemy doczekać się poniedziałkowych wieczorków filmowych ruszających 20 maja!

Bulwar Flotylli Wiślanej, płyta desantu

 

W ciągu dnia restauracja, wieczorem – klub to Barka Sen Nocy Letniej! Wieczorem już z dużej odległości miejsce zachęca do odwiedzenia robiącym wrażenie oświetleniem. Nam podoba się klimat, który tworzy obsługa, muzyka, która kusi różnorodnością i opinie innych gości, którzy wielokrotnie wracają. Gratulujemy!

Bulwar Bohdana Grzymały – Siedleckiego

 

Plażowa to doskonała muzyka i alkohol. My odnajdujemy przede wszystkim elementy 1500m2 do wynajęcia ponieważ jest konceptem twórców zamkniętej już miejscówki. Razem z Temat Rzeka tworzy ogromny kompleks rozrywki – fani sportu i miejskiej aktywności nie zostali pominięci w inicjatywach miejsca, nie wspominając o miłośnikach alternatywnej muzyki o mocniejszych brzmieniach. Bardzo podoba nam się również konstrukcja budynku, która swoją prostotą i dokładnym wykończeniem idealnie wpisuje się w architektoniczny klimat okolicy!

Wybrzeże Szczecińskie 1

 

Sezon to miejscówka otwarta w lipcu 2014 roku. Po zimowej przerwie wraca na mapę nadwiślańskich knajp oferując między innymi wieczorne imprezy trwające do białego rana! Czekamy z niecierpliwością na rozwój działalności i obiecane inicjatywy sportowe i kulturalne. Mamy nadzieję, że pod ten adres zawitamy nie raz opisując pyszne menu i imprezy, których nie można przegapić!

Bulwar Flotylli Wiślanej

 

Submit a Comment