Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Wrzesień 25, 2023

Scroll to top

Top

No Comments

Wiosenny weekend #1: HERON LIVE HOTEL – tutaj żyje się NAPRAWDĘ 

Wiosenny weekend #1: HERON LIVE HOTEL – tutaj żyje się NAPRAWDĘ 
intopassion

Kiedy przychodzimy na świat, mamy w sobie naturalną umiejętność poznawania wszystkimi zmysłami. Widzimy zapachy, czujemy muzykę, dotykamy smaków – z czasem konkretne zmysły zostają przypisane właściwym obszarom, a doświadczenia bledną.

Heron Live Hotel budzi tamten zapomniany świat i wyciąga spod pierzyny zaspane zmysły. Tutaj życie nabiera smaku, kolory odzyskują barwy, a dźwięki nadają znaczenie. Tutaj wszystko zaczyna się od nowa. Tutaj żyje się naprawdę.

 

DCIM104GOPRO

 

Heron Live Hotel położony jest tuż nad taflą Jeziora Rożnowskiego. Dolina Dunajca tworzy na tym odcinku przełom ograniczony od zachodu łososińskim pasmem Beskidu Wyspowego, a od wschodu wzniesieniami Pogórza Rożnowskiego.

Piękno rozgościło się tutaj na dobre. Stała oferta hotelu – trzy restauracje, luksusowe Live SPA, klub muzyczny – inspiracje czerpią wprost z natury. Wszystko po to, aby uwolnić marzenia, obudzić zmysły, porwać do niesamowitego. Te przeżycia mają w sobie coś z wiosennego przebudzenia, ale w Heron Live Hotel możesz ich doświadczać cały rok. Z nami „nowe” staje się przyjemną codziennością.

‘Heron’ to nie tylko spełniający pięciogwiazdkowe standardy hotel, ale styl życia, według którego to, co robisz, naprawdę ma znaczenie. Jeśli patrzysz – zobaczysz więcej. Jeśli próbujesz nowych smaków – nie zawiedziesz się. Jeśli dotykasz – poczujesz, że żyjesz. Jeśli słuchasz – zanurzysz się w dźwiękach. Wszystko za sprawą starannie przemyślanej filozofii LIVE, dla której najważniejsze są Twoje zmysły.

 

 

NATURA, którą WIDZISZ naprawdę

Miejsce, do którego Cię zapraszamy, nie jest przypadkowe. Magia okolicznej przyrody ma moc. W Heron Live Hotel stajesz w centrum tętniącego życiem lasu, nie możesz oderwać wzroku od urokliwych gór i ulegasz fascynacji magnetyzującego jeziora. Wkomponowana w okoliczny krajobraz minimalistyczna bryła obiektu oddaje pierwszeństwo naturze. Obszerne przeszklenia otwierają perspektywę „na zewnątrz”, wyzwalają poczucie pełnej harmonii ze światem przyrody i zachęcają do podziwiania codziennych spektakli zachodzącego słońca.

 

SMAKI, które naprawdę CZUJESZ

W Heron Live Hotel znajdziesz aż trzy oryginalne restauracje: ekskluzywną, casualową oraz fusion. Prawdziwe smaki to zasługa ekologicznych upraw i hodowli okolicznych plantatorów, lokalnych produktów, własnej manufaktury czekolady, a także odważnych kompozycji wielokrotnie nagradzanych szefów kuchni. O Twoje podniebienie w Heron Live Hotel troszczy się profesjonalna kadra mistrzów sztuki kulinarnej, wybitny sushi master, nieprzeceniony sommelier i utalentowany barista.

 

SPA, którego naprawdę DOŚWIADCZYSZ

Bardziej niż słowa cenimy działanie. Właśnie dlatego w sposób szczególny zatroszczyliśmy się o zmysł dotyku. Oddaliśmy w Twoje ręce przestrzeń SPA, w której poczujesz się – zgodnie z definicją Sanus Per Aqua – ZDROWY PRZEZ WODĘ.  Ale to nie wszystko! Pomimo zobowiązującego otoczenia Jeziora Rożnowskiego, wrażeń w Live SPA dostarcza nie tylko żywioł wody – to kompozycja skuteczności najnowocześniejszych urządzeń, doświadczenia eksperckiego teamu i bezpieczeństwa naturalnych produktów.

 

MUZYKA, którą SŁYSZYSZ. Naprawdę

A także prawdziwa sztuka i kultura na wyciągnięcie ręki. Do rozrywki „wysokich lotów” zaprasza klub muzyczny ‘Hangar’, czyli przestrzeń dla prawdziwych melomanów. Klasyczny jazz, etno, muzyka elektroniczna, filmowa, popularna czy kabaret – scena klubu gościła talenty rozmaitych gatunków muzycznych. Ale strefa sztuki w Heron Live Hotel to nie tylko ‘Hangar’. Co piątek w restauracji ‘Marina’ odkrywamy muzyczne perełki regionu, a każdego miesiąca w ‘Marina Art Gallery’ gościmy oryginalne prace postmodernistycznych twórców.

 

Symbioza zmysłowych doświadczeń w Heron Live Hotel to prawdziwy detoks dla zestresowanych i zupełnie nowa jakość życia.

Zobacz, zasmakuj, dotknij, posłuchaj – NAPRAWDĘ.

http://heron-hotel.com

 

heron-pokoje-13

heron-marina-18

heron-druk-5

 

 

 

 

Submit a Comment