Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 21, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wiosenny weekend #2: Hotel SPA dr Irena Eris Krynica Zdrój

Wiosenny weekend #2: Hotel SPA dr Irena Eris Krynica Zdrój
intopassion

Gdy przyroda budzi się do życia, dni są coraz cieplejsze, warto ten czas wykorzystać, by rozkwitnąć razem z nią. Czując przypływ nowej energii, zadbaj o swoją urodę, a tym samym o dobre samopoczucie. Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój proponuje bogatą ofertę skutecznych zabiegów poprawiających kondycję skóry.

W przeciwieństwie do szybkiego trybu życia i stresu, jakie funduje nam codzienność, coraz częściej mamy potrzebę wyciszenia się, zrelaksowania, skupienia na swoich potrzebach w komfortowym miejscu, gdzie oferowany przez naturę all-inclusive jest na wyciągnięcie ręki. Na wiosenną regenerację wybierzcie Hotel SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój, który idealnie wpisuje się nie tylko
w potrzebę odpoczynku w otoczeniu przyrody, ale również w holistyczne podejście do piękna i zdrowia. Dodatkowym atutem są nowe, poddane rewitalizacji wnętrza hotelu. Pod koniec ubiegłego roku przebudowana została restauracja i bar oraz lobby hotelowe wraz  z recepcją, co poprawiło  funkcjonalność wspólnej części hotelowej. Dokończono również modernizację ostatnich już pokoi, podnosząc komfort wypoczynku.

 

MG_2539-HDR-Edit_I
 
MG_2844_M_mod

 

Czytaj także:
Nowe oblicze Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój

 

Wiosna to najlepszy czas nie tylko poprawę witalności, ale także idealny moment, aby zadbać o zmęczone zimą ciało i przygotować je do lata. Poza zabiegami wyszczuplającymi, redukującymi cellulit, warto pomyśleć również o regeneracji, nawilżeniu i ujędrnianiu skóry. Te zadania spełnia Monoi Body Therapy – odżywczo-regenerujący zabieg na ciało. Jest to głęboko relaksujący rytuał, w którym wykorzystuje się działanie oleju Monoi, będącego połączeniem ekstraktu z kwiatów gardenii tahitańskiej i oleju kokosowego. Zabieg gwarantuje intensywne i długotrwałe nawilżenie skóry, poprawę jej elastyczności i widoczne wygładzanie. Głęboki relaks i odprężenie zapewnia specjalny autorski masaż ciała z użyciem ciepłych, aromatycznych kompresów. Silne działanie ujędrniające wykazuje Genomix Body- algowa aktywacja genów, zabieg dla osób ze skórą o zmniejszonej elastyczności, z cellulitem oraz niedoborami lipidów i nawilżenia. To rewolucyjne rozwiązanie za pomocą specjalnego kompleksu PRO-BODY-INTELLI-GEN, który wpływa na algową regulację pracy ponad 20 genów odpowiedzialnych za wielopoziomową odnowę komórek skóry. Efektem zabiegu jest znaczące zmniejszenie widoczności cellulitu, redukcja szorstkości i nierówności skóry, poprawa jej elastyczności i nawilżenia.Uzyskanie spektakularnych i długotrwałych efektów po zabiegach pielęgnacyjnych zapewnia użycie specjalistycznych preparatów Dr Irena Eris oraz zastosowanie, jako opcja, sprzętu Dr Irena Eris REVICORE Hi-Tech System z innowacyjną technologią, stanowiącą bezpieczną alternatywę dla zabiegów medycyny estetycznej. Poddani profesjonalnej kuracji i otoczeni najlepszą opieką zyskacie nie tylko piękne, pełne blasku ciało, ale również witalności i entuzjazm, które będą potrzebne zanim na dobre nie zagości wiosna.

www.drirenaerisspa.pl

_MG_8712-HDR

 

_80B6936

 

_MG_4257_press_ok

 

 

Submit a Comment