Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wyjątkowe albumy

Wyjątkowe albumy
intopassion

Uwielbiamy książki które są ciekawe, ale też pięknie wydane. Tym bardziej zwracamy uwagę na wyjątkowe albumy. Wśród wielu jest kilka tytułów, które warto wyróżnić!

Helmut Newton – twórczość

Helmut Newton to już ikona w świecie mody. Pracował dla najlepszych i z najlepszymi. Moda, portrety, akty. Ten album stanowi pełny przegląd twórczości Newtona. Został opublikowany, by uczcić osiemdziesiąte urodziny wybitnego fotografika.

Ikony kina. Monroe

Album stanowi  monografię Marilyn Monroe. W albumie znajdziemy wyjątkowe zdjęcia plakaty uzupełnione esejami wybitnych znawców kina, filmografia, bibliografia, jak również cytaty zaczerpnięte z życia i filmów aktorki.

Modelki Vogue

Modelki Vogue’a pokazują niezapomniane fotografie modelek, które definiowały swoje czasy i które nadal fascynują. To zbiór najlepszych zdjęć modelek, dla fanów fotografii, mody i nie tylko.

Berlin. Szalone lata dwudzieste, nocne życie i sztuka

Z tą książką odkrywamy oblicze Berlina lat dwudziestych. W tętniącym życiem w dzień i w nocy Berlinie spotykamy geniuszy nauki, literatury i sztuki, gwiazdy filmu. Do tego należy dodać zachwycające fotografie z epoki. Pozycja obowiązkowa!

100 lat mody

W książce udokumentowane zostały okresy w modzie o 1900 roku do dziś! Pokazuje i omawia ubrania elit, uniformy, stroje sportowe, style uliczne oraz haute couture. Ponad 400 fotografii i ilustracji.

 

Submit a Comment