Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wyjątkowy Sylwester w Warszawie

Wyjątkowy Sylwester w Warszawie
intopassion

TAJEMNICA I MAGIA sylwestrowej nocy – nie wiecie dokąd się wybrać? Mamy dla Was kilka propozycji.

 

 

 

SYRENI ŚPIEW: NOC MAGII I ILUZJI

Czy w noc sylwestrową macie ochotę na doznania inne niż dotychczas? Zapraszamy Was do syreniego świata po drugiej stronie lustra. Miejsca, gdzie rzeczywistość nie ma wstępu, a magia unosi się w powietrzu. Tej nocy Mistrz Iluzji, sprawi, że uwierzycie w niemożliwe. Nie bójcie się wypowiadać życzeń na głos, ponieważ spełnią się nim na zegarach wybije północ.

Georginia Tarasiuk zaczaruje Was swoim głosem, a o tańce na parkiecie zadbają rezydenci: Twister i Niko P. Tej wyjątkowej nocy zostaną wyczarowane dla Was cuda na talerzu i w kieliszkach, a wszystko to w magicznym świecie Syreniego Śpiewu.

Więcej informacji: rezerwacje@syrenispiew.pl

 

syreni spiew

 

 

 

WELES: OCZY SZEROKO ZAMKNIĘTE

Zastanawiacie się, gdzie spędzić Sylwestra, który na długo pozostanie w Waszej pamięci? Szukacie czegoś innego niż zwykłe spotkanie ze znajomymi czy wypad do klubu? Wybierzcie się do świata zmysłów, gdzie sacrum i profanum chadzają razem pod rękę. Czy macie odwagę, by otworzyć szeroko oczy? Mistrz Ceremonii poprowadzi Was przez każdy akt tego spektaklu. Kobiety zatańczą w płomieniach ognia, muzyczni szaleńcy porwą w oniryczny wymiar. Niech tej nocy Weles ma Was w swojej opiece!

Rezerwacje: rezerwacje@welesbar.pl

 

weles

 

 

 

CAFE KULTURALNA: SYLWESTROWY CHILL

Jeśli niekoniecznie lubicie tańce i głośną muzykę, mamy dla Was idealną propozycję – wybierzcie się do Cafe Kulturalna – lokal będzie działał jak w każdą sobotę od 17:00. Na chętnych będą czekały pyszne drinki i nocne przekąski z karty. Poza standardowym menu będzie można spróbować takich spacjałów jak śledzik z cebulką w zalewie korzennej, tatar z łososia wędzonego z cytrynową śmietaną czy likier jajeczny na whisky, śmietanka, miód, gałka muszkatułowa. Będzie spokojnie i pysznie. Polecamy.

Wstęp 10zł dla wszystkich, z biletem Teatru Dramatycznego wejście za darmo.

FullSizeRender-3

 

Save

Save

Save

Submit a Comment