Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Z RÓŻNYCH POWODÓW

Z RÓŻNYCH POWODÓW
WARSAW state of mind

5 grudnia  2017 o godzinie 19:00  zapraszamy na niezwykłe wydarzenie w Znajomi Znajomych, będące połączeniem kilku działań artystycznych: wystawy zbiorowej młodych polskich twórców, art performensu z muzyka graną na żywo oraz pokazu filmowego.

 

Tego wieczoru Znajomi Znajomych wypełni się sztuką. Warszawska galeria officyna art&design oraz zrzeszeni wokół niej artyści zorganizują dla Was wystawę malarską młodych twórców. W sali na parterze odbędzie się art performens, podczas którego artyści będą malować na żywo do muzyki improwizowanej, w wykonaniu P138 – zespołu założonego przez Marcina Steczkowskiego i Tomka Skoczkowskiego. W sali kinowej z kolei, obejrzycie relację z akcji artystycznych, jakie odbyły się podczas organizowanego przez officynę Festiwalu Przenikania.

Wydarzenie odbędzie się z nie byle jakiej okazji – officyna art&design i zrzeszeni wokół niej młodzi artyści postanowili otworzyś Stowarzyszenie Propaganda Sztuki, które będzie się zajmowało szeroko pojęta edukacją artystyczną i kulturalną, jak również wspieraniem młodych, zdolnych twórców. Obejmie ono również pieczę nad organizacją kolejnej edycji warszawskiego festiwalu sztuki – Festiwalu Przenikania.

Officyna to miejsce, które przyciągnęło malarzy o różnym stylu, klimacie i inspiracjach. Stąd tytuł wydarzenia. – Postawiliśmy na twórców reprezentujących nowoczesne nurty, twórczych, oryginalnych i pełnych pasji – mówi właściciel officyny, Wojciech Brewka. – Historia twórczości i droga rzwoju artystycznego każdego z nich jest inna i wyjątkowa. „Z różnych powodów” – ponieważ wszyscy obraliśmy różne ścieżki, spotykając sie we wspólnym miejscu – officyna art&design.

 

zz_plakat_wernisaż

Submit a Comment