Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Filmy z Japonią w tle

Filmy z Japonią w tle
Anna Matyjewicz

W tym tygodniu polecamy filmy z Japonią w tle. Nikogo nie zdziwi nasz faworyt, nagrodzony Oscarem film Soffi Coppoli- Między Słowami.

Między Słowami

To historia kobiety i mężczyzny, którzy w tym samym czasie znajdują się w tłocznym, barwnym Tokio, mieście które jeszcze bardziej potęguję ich samotność.

 

Babel

To cztery historie, które rozgrywają się w różnych krajach, ale powiązane są jednym, kluczowym wydarzeniem. Nominowany do wielu nagród, zdobywca Oscara za najlepszą muzykę, film zabiera nas w podróż po różnych krajach.

 

 

Cafe Lumiere

To piękny, melancholijny film o młodej dziewczynie Yoko, która postanawia odkryć historię tajwańskiego kompozytora i napisać o nim książkę. W zbieraniu materiałów do publikacji towarzyszy jej Hajime, introwertyczny antykwariusz.

 

Mapa dźwięków Tokio

Ciekawy obraz młodej dziewczyny Ryu, która prowadzi podwójne życie: pracuje na tokijskim targu rybnym, od czasu do czasu przyjmując zlecenia jako płatna morderczyni.

 

Godzilla

Ostatnia propozycja to znany film Godzilla, czyli słynny potwór mierzy się ze stworami, które zagrażają ludzkości. Fantastyka, ale w dobrym wydaniu. Idealne na weekend.

 

 

Submit a Comment