Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Filmy z Los Angeles w tle

Filmy z Los Angeles w tle
Anna Matyjewicz

Przenosimy się do filmowego, słonecznego Los Angeles. Wybraliśmy nasze ulubione klasyki, a także kilka nowości. TOP5 które musicie zobaczyć.

Pulp Fiction

Na pierwszym miejscu oczywiście klasyk – Pulp Fiction. Obok tego filmu nie da się przejść obojętnie. Rewelacyjna rola Johna Travolty i Umy Thurman. Płatni mordercy, Jules  i Vincent dostają zlecenie, by odzyskać z rąk przypadkowych rabusiów tajemniczą walizkę bossa mafii. Dodatkowo Vincent dostaje kolejną robotę – na czas nieobecności gangstera w mieście ma zaopiekować się jego poszukującą wrażeń żoną Mią.

The Bling Ring

Film oparty na faktach. Opowiada historię grupy nastolatków, którzy pod nieobecność gwiazd włamują się do ich domów. Podczas takich wypraw kradną biżuterię, ubrania i inne cenne rzeczy, które albo sami noszą albo sprzedają zarabiając przy tym niemałe pieniądze.

Absolwent

Jeden z najgłośniejszych filmów lat’60. Ekranizacja powieści Charlesa Webba, nakręcony w 1967 roku przez Mike’a Nicholsa. Absolwent wplątuje się w romans z żoną wspólnika jego rodziców. Odwiedzając swoją ukochaną nagle traci głowę dla jej córki. Rewelacyjny scenariusz, gra aktorska i muzyka. Jednym słowem – must see!

500 dni miłości

Niekonwencjonalna komedia romantyczna. Opowiada historię kobiety nie wierzącej w miłość i zakochanym w niej mężczyźnie. Historia zakochanych przeplatana jest romantyzmem, rozstaniami i scenami komediowymi. 500 dni miłości to niebanalna opowieść o dwojgu ludzi walczących o miłość.

 

Pretty Women

Ten film zna i kocha każdy. Niezapomniana rola Julii Roberts i Richarda Gere’a. Przezabawna, romantyczna komedia! Opowiada historię panienki lekkich obyczajów, którą zmusił do wyjścia na ulicę brak pieniędzy na komorne. Pewnego wieczoru przypadkowo poznaje miłość swojego życia.

Submit a Comment