Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 16, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

INTOmyworld: Inspirations no.3

INTOmyworld: Inspirations no.3
Paulina Grabara

Podoba jej się komunikat przekazywany zdjęciem. Często szuka stron, które poruszają kwestie związane ze zdrowiem. Nieskończenie poszukuje przepisów i artykułów. Rozwijanie się w jodze to jej ciągłe marzenie. Przedstawiamy Magdalenę Stawińską.

W Warszawie studiowała kulturoznawstwo. Między licencjatem a magistrem wyjechała na parę lat do Włoch. Po powrocie zajmowała się programem artystycznym nowej (wtedy) siedziby Centrum Artystycznego Fabryka Trzciny.  To była idealna praca: wystawy, koncerty, spotkania, imprezy… Po około 3 latach postanowiła założyć własną firmę – markę modową: nauczyła się szyć, zapisała na różne kursy. Ale stwierdziła, że jeszcze chcę się uczyć czegoś od innych i pracować w większym zespole.  Została dziennikarką w InStyle’u gdzie zajmuję się wywiadami, relacjami z imprez, pisaniem o nowościach. Magda zabiera nas w świat swoich inspiracji.

 

 

 

Instagram.com

Morze inspiracji. Bardzo lubię szukać nowych profili. Staram się nie zwracać uwagi na małomówiące hasztagi. Z drugiej strony to często one mnie rozśmieszają. Coraz częściej zaglądam tam i odkrywam coś nowego i ciekawego. Fajne jest to, że każdy polubiony profil – prywatny lub publiczny, firmy albo osoby daje kolejne ciekawe połączenia i tak w nieskończoność można odkrywać.

 

Ted.com

W autobusie rano albo na kanapie wieczorem. To strona z mnóstwem krótkich wykładów na każdy temat. Oczywiście nie wszystkie mnie porywają ale czasami wyłaniam jedno zdanie, które idealnie wpisuje się w to, co aktualnie mam w głowie. Ciekawy i łatwy sposób na poszerzenie horyzontów. Przypominają mi się studia. Dodatkowo mam kontakt z językiem 😉

 

Style.com

Przeglądam codziennie. Kompendium, które bardzo pomaga mi w pracy. Relacje video i zdjęcia z pokazów prezentowane są w całości. Dodatkowo szereg zakładek (ludzie, wydarzenia, trendy). Lubię przejrzystość tego portalu.

 

Planeat.tv

Zobaczyłam na Planete bardzo dobry film, który odsyłał do tej strony, na której z kolei można znaleźć trochę fajnych przepisów. Bardzo lubię czytać takie rzeczy, żeby od razu wdrażać nowe pomysły w kuchni.

 

Samadhijoga.pl

Joga to moje ciągłe marzenie. Bardzo chciałabym wreszcie być konsekwentna w swoich postanowieniach. Mam teraz małą przerwę w jodze na rzecz ćwiczeń z trenerem indywidualnym ale uwielbiam ten temat i ciągle staram się poszerzać moją wiedzę związaną ze sportem, ruchem, ciałem, masażem, dietami oczyszczającymi i wyjazdami, które łączą to wszystko.

Submit a Comment