Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Kobiecość à LA PARISIENNE

Kobiecość à LA PARISIENNE
Paulina Grabara

Mamy dla Was niespodziankę z okazji dnia kobiet – zakupy w butiku online MyFrenchMood z dodatkowym rabatem 10% na zimowe kolekcje. I dostawa w prezencie.

Śmiała i nonszalancka. Eklektyczna i dynamiczna. Szykowna i naturalnie elegancka. PARYŻANKA.

 

W butiku online MyFrenchMood znajdziemy uznane paryskie marki jak Vanessa Bruno Athé, BA&SH, Eleven jak i sekretne, ale bardzo doceniane jak Gat Rimon i April May.
Butik MyFrenchMood zabiera nas na modowy spacer po Paryżu. Pozwala poczuć atmosferę inspirującej dzielnicy Le Marais i odkryć butiki znanych marek oraz niszowych projektantów, które czasem ukryte są w podwórkach. Zabiera nas na Rue Saint-Honoré, daje natchnienie w Triangle d’Or i odkrywa przed nami domy mody na Grands Boulevards. Poniesie cię na drugą stronę Sekwany i zabierze na bulwar Saint-Germain
Poczuj się jak Inès de la Fressange, Charlotte Gainsbourg albo Caroline de Maigret.

Zdobądź ostatnie sample z kolekcji tych paryskich marek. Na kod WEAREALLWOMEN, dodatkowe 10% na zimowe kolekcje, a dostawa oczywiście w prezencie! 


ZAPRASZAMY na zakupy www.myfrenchmood.pl.

 

 

 

RÓŻNE OBLICZA PARYŻANEK

 

VANESSA BRUNO Athé

Druga linia Vanessy Bruno. Paryska doskonałość, styl, który nadaje szyku kobiecie każdego dnia. Prostota połączona ze stylem miejskim i boho: Vanessa Bruno Athé posiada wszystkie cechy potrzebne do stworzenia doskonałego, stonowanego i minimalistycznego wyglądu.

 

BA&SH

Proste, lecz kobiece i eleganckie kroje na co dzień jak i na specjalne okazje, potrzebne w każdej kobiecej garderobie. BA&SH tworzy wg konceptu “idealnej szafy”, łączy elementy o codziennym charakterze wykonane z luksusowych materiałów, zachowujące odpowiednią równowagę pomiędzy kobiecością i wyrafinowaniem. Romantyczne i inspirujące ubrania, uzupełnione przez perły, frędzle oraz nadruki. Piękna tkanina, wyszukane, misternie wykonane detale oraz ich jakość pozwalają każdej z nas bawić się swoją kobiecością.

 

ELEVEN PARIS

Jedna z tych marek, które rzucają wyzwanie konformizmowi. Odważna – tak. Jednak całkowicie pod kontrolą. Zawsze nienaganna jakość kroju. Oczywiście piękne wykonanie. I choć marka będzie zawsze podążać tam, gdzie najmniej się tego spodziewasz, pamiętaj, że Eleven mimo wszystko lubi czasami zachować umiar.

 

GAT RIMON

Pochodząca z samego serca Paryża, inspirowana stylem ze stolicy Francji, marka prezentuje ekscytujące kolekcje w każdym sezonie. Dzięki wyszukanym materiałom wysokiej jakości takim jak jedwab, kaszmir i wełna, które łączą się z innowacyjnym i inspirującym projektem, oferta marki nieustannie zaskakuje urzekającym stylem idealnym dla współczesnej kobiety.

 

APRIL, MAY

April May to moda miejska. Prosta, ale jednocześnie czarująca i w naturalny sposób elegancka. Rozpoznawalna dzięki wyrafinowanym szczegółom, takim jak hafty oraz ekskluzywne wzory. Ubrania marki April May są tak wyrafinowe, że w zupełności mogą służyć za dodatki- sprawiają, że kobieta nosząca je będzie wyglądać w nich wyjątkowo. Elementy podstawowej garderoby April May to: skórzane kurtki, koszule w męskim stylu z domieszką dobrej bawełny Poplin oraz seksowne spódnice.

 

 

Submit a Comment