Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Pomysł na rodzinny weekend: Przystań Hotel & Spa

Pomysł na rodzinny weekend: Przystań Hotel  & Spa
intopassion

Przystań Hotel & Spa to nowoczesna szklana architektura wtopiona w otoczenie natury. Niezwykłe miejsce na mapie Warmii i Mazur przy linii brzegowej najpiękniejszego jeziora w Olsztynie przez cały rok dostarcza niezapomnianych wrażeń.

 

przystan

 

Designerski hotel na Warmii i Mazurach

Otoczenie hotelu to nadbrzeże z doskonale rozwiniętą infrastrukturą wodną w pakiecie z wypożyczalnią sprzętów wodnych. Dodatkowo marina jachtowa, prywatna plaża z białym piaskiem oraz taras widokowy na górnym piętrze budynku dopełniają wyjątkowe chwile relaksu. Hotel to również 150 pokoi o najwyższym standardzie. Większość z nich posiada widok na jezioro. Te z najwyższym standardem mają własny taras z zejściem do wody.

Hotel SPA

Na uwagę zasługuje również nietypowe Spa łączące luksus i medyczne technologie. Harmonia duszy i ciała, wspaniałe widoki, kulinarne doznania – to wszystko zabiorą Państwo ze sobą, aby kolejnym razem wrócić po więcej.

Najlepszy hotel dla rodziny

Hotel jest przygotowany na przyjęcie rodzin z dziećmi. Oprócz standardowych udogodnień, hotel przygotował również wiele atrakcji i zajęć specjalnie z myślą o najmłodszych Gościach.
W bajkowym pokoju zabaw na maluchy czeka wiele zabawek sensorycznych i edukacyjnych, basen z kolorowymi piłeczkami, kącik gier i malowanek oraz zabawy i aktywności prowadzone przez profesjonalnego animatora. W hotelu odbywają się także tematyczne animacje powiązane z charakterem wydarzenia, okresem Świąt czy porą roku.
W strefie Spa znajduje się płytki basen z kolorowymi zabawkami, dzięki którym zabawa w wodzie będzie wielką frajdą.

Na hotelowej plaży wydzielona jest strefa kąpieli dla dzieci, a w pokojach czekają małe szlafroki i kosmetyki dla najmłodszych.

71177481

68500199

68501049

 

Submit a Comment