Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Siła tajskiego masażu

Siła tajskiego masażu
intopassion

Masaż tajski łączy różne techniki: hinduską Ayurvedę, akupresurę (uciski punktów tętniczych, co daje nam zastrzyk pozytywnej energii), chińską refleksologię, elementy japońskie.

 

Właściciel salonów THAI SUN mówi, że to joga pasywna, gdyż dzięki masażystce przyjmujemy bardzo dynamiczne postawy jogowe.
Masaż tajski sięga głęboko swymi korzeniami w filozofię buddyjską – jest jedną z najważniejszych technik medycyny naturalnej i oparty jest na teorii przepływu energii wewnątrz ludzkiego ciała.

 

thai2

 

Na czym polega tajski masaż:

W masażu tajskim wyróżniamy masaż tradycyjny, w którym masażystka używa różnych części ciałaa w jego rezultacie następuje rozluźnienie i relaks mięśni i ścięgien, poprawa krążenia i przemiany materii. Odmianą masażu tradycyjnego jest masaż stemplami (mają za zadanie podnieść odporność i zmniejszyć dolegliwości). Drugim rodzajem masażu tajskiego jest masaż olejkowy – to przyjemność relaksacyjna, choć z pewnością regularne sesje mają też wpływ na nasz organizm: wspomagają usuwanie toksyn, usprawniają krążenie krwi.
Podsumowując masaż tajski daje wiele korzyści: uśmierza chroniczne bóle, usprawnia narządy ruchu, likwiduje usztywniania stawów, przykurcze oraz napięcia mięśniowe. Dodatkowo poprawia krążenie krwi i limfy, spowalniając w ten sposób proces starzenia, rozbija złogi stresowe, a także usuwa toksyny i stymuluje cały organizm. Masaż zapewnia też błogi relaks i wyciszenie umysłu.
Dlaczego na masaż warto wybrać się do jednego z salonów Thai Sun? Mają w sobie autentyczność. Masażystki pochodzą z Tajlandii i mają minimum 5-letnie doświadczenie, do masażu używane są naturalne i niealergiczne kosmetyki tajskie, wnętrza salonów pozwalają nam na ten czas wybrać się w daleką podróż i co ważne Thai Sun nie zapomina o stałych klientach, którzy każdy 6-sty masaż otrzymują gratis.

www.thaisun.pl

 

Thai Sun to najlepszy masaż, jakiego doświadczyliśmy w Warszawie.

 

 Salony:

Tajski masaż Mokotów: Nowy salon “Mokotów”, Al. Wilanowska 111A.3,

Tajski masaż Centrum: salon “Centrum”, ul. Łucka 20/1402,

Tajski masaż Saska Kępa: salon “Saska Kępa” ul. Zwycięzców 11 klatka I, lokal 1

 

thai3

thai5

thai4

 

Submit a Comment