Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Najciekawsze pomysły na świąteczne prezenty dla dzieci

Najciekawsze pomysły na świąteczne prezenty dla dzieci
intopassion

Święta coraz bliżej, niejedni rodzice, ciocia, babcia czy starszy brat głowią się nad prezentem dla najmłodszego członka rodziny. Tablety czy smartfony, nawet te dostosowane do wieku dziecka, to nadal dla wielu rodziców przesada i zbyt duży wydatek, z drugiej jednak strony  klocki i lalki są mało oryginalne i nie wnoszą zbyt dużo do rozwoju kilkulatka. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji na niecodzienne i atrakcyjne upominki dla dzieci w każdym wieku.

 

Namiot tipi

Namiot tipi to idealne miejsce do zabawy dla małych i większych dzieci. Wykonany z płótna żeglarskiego i kolorowej tkaniny może być używany w domu i w ogrodzie. Latem dodatkowo można rozstawić go na plaży, zapewniając dziecku schronienie przed słońcem. W zestawie tipi znajduje się duża ocieplana mata na podłogę oraz poduszki dekoracyjne. Wszystko wykonane jest solidnie, z największą starannością i dbałością o szczegóły. Rozmiary namiotu to w zależności od rodzaju nawet 145 m x 145 cm x 170 cm.

Wszelkie rodzaje namiotu tipi do kupienia na stronie www.pakamera.pl. Ceny zaczynają się już od 329 zł.

 

 

Piasek kinetyczny

Piasek kinetyczny to niebrudząca masa plastyczna z właściwością ciągłego poruszania się, składa się w 98 procentach z czystego piasku, zaś pozostałe 2 procent to nietoksyczny polimer, nadający piasku plastyczność. Piasek klei się tylko do siebie, łatwo się kształtuje, modeluje i wycina. Zachowuje się zupełnie jak mokry piasek, choć w przeciwieństwie do niego nie pozostawia śladów na powierzchni i jej nie brudzi (jeśli odrobina piasku upadnie na dywan lub wykładzinę, wystarczy wziąć większą grudkę i przyciągnąć nią rozsypaną masę, małe kawałki piasku przyciągną się do większych). Zabawa piaskiem wpływa bardzo relaksująco i niemal hipnotyzująco na dziecko w każdym wieku, a jednocześnie wciągnie do zabawy niejednego rodzica.

Produkt został wyprodukowany w Szwecji i posiada niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa na amerykański i europejski rynek, przeznaczony jest dla dzieci od 3 roku życia, wybraną ilość piasku można kupić na stronie www.jakzesnu.pl

 

 

Pluszaki Majleg

Przytulanki duńskiej marki Maileg wykonane w 100 procentach z miękkiej i bezpiecznej bawełny będą niezastąpionym kompanem do przytulania i zabawy dla małego dziecka. Zabawki mają rozmiary od 11 do nawet 70 cm.

Do kupienia w Mamissima przy ul. Wiertniczej 59 w Warszawie lub na stronie www.mamissima.pl

 

 

Jeździk Vilac

Czerwony Vilac to oryginalny jeździk przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 18 miesięcy. Stylizowany jest na wyścigowe auto złotych lat ery samochodów. Korpus wykonany został z mocnej blachy, pokrytej czerwoną farbą odporną na uderzenia i rysy. Czerwone koła oraz brązowe siodełko przypominające wyglądem skórzany fotel dodają całości stylu i uroku. Siedzenie oraz kierownica są wykonane z tworzywa sztucznego o odpowiednio wyprofilowanym kształcie. Dzięki gumowym oponom jeździk nie hałasuje ani nie niszczy podłogi. Auto jest bezpieczne dla małych dzieci – szeroki rozstaw kół oraz kierownica z systemem ograniczenia skrętu minimalizują ryzyko wywrócenia się. Atrakcyjny wygląd i niezliczone możliwości zabawy sprawią, że Vilac będzie idealnym świątecznym prezentem!

Zabawkę w cenie 349 zł można kupić na stronie www.jakzesnu.pl

 

 

Książka skandynawska

Tajemnica pożarów, Wielka historia małej kreski, Trzynasty gość czy Życie według Duni to tylko niektóre pozycje skandynawskiego wydawnictwa Zakamarki. Grupa wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. W zależności odo potrzeb nabyć można książki obrazkowe dla najmłodszych lub dla starszych, czytających samodzielnie dzieci.

www.zakamarki.pl

 

 

Plecak LittleLife

Plecak angielskiej firmy LittleLife, wykonany z wysokiej jakości materiałów, będzie niezastąpiony podczas podróży. Plecak posiada zintegrowany uchwyt dla rodzica, który umożliwia jego szybką reakcję w nagłych sytuacjach. Dodatkowo wyposażony jest w metalowe kółko do którego można doczepić smycz bezpieczeństwa aby trzymać malucha blisko wtedy, gdy jest to konieczne.

Waży 230 g, jest idealny dla dzieci od 12 miesięcy do 4 lat. Do kupienia na stronie www.mamissima.pl lub w Warszawie przy ulicy Wiertniczej 59

 

 

 

Tekst: Milena Stefańska

Submit a Comment