Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Smaki Warszawy

Smaki Warszawy
intopassion

Na kulinarnej mapie Warszawy pojawia się coraz więcej miejsc, które warto odwiedzić. Różnorodność kuchni i smaków jest ogromna. My wybraliśmy się na wycieczkę po lokalnych restauracjach i kawiarniach, aby spróbować dań z kuchni z całego świata.

Zwiedzanie restauracji rozpoczęliśmy od ściągnięcia darmowej aplikacji OpenCard, dzięki niej mogliśmy spróbować smaków kulinarnej Warszawy ze zniżką 50% na jedzenie i 30% na cały rachunek. Zapisaliśmy się do akcji tutaj.

Kliknij i zapisz się do akcji zupełnie za darmo

Udział w akcji jest bardzo prosty, po zarejestrowaniu się na stronie możemy skorzystać z rabatu aż w 170 restauracjach w Warszawie i w 850 miejscach w całej Polsce. Wybierając się do restauracji objętej promocją, koniecznie pamiętajcie, aby przed zamówieniem dania pokazać na telefonie kartę OpenCard – to zapewni Wam niższy rachunek.

Miłośnicy smaków z różnych zakątków świata na pewno nie będą zawiedzeni. Sprawdziliśmy listę miejsc i możemy śmiało powiedzieć, że każdy znajdzie coś dla siebie. W ofercie OpenCard znalazły się restauracje z kuchnią włoską, hiszpańska, meksykańską, amerykańską, śródziemnomorską, indyjską, chińską, czy japońską. Dla miłośników mniej znanych smaków i wyszukanych potraw polecamy sprawdzenie menu restauracji bośniacko-chorwackiej, senegalskiej, czy syryjsko-libańskiej. Oprócz niesamowicie różnorodnych smaków z całego świata idealnych na lunch, czy też na kolacje w akcji OpenCard wzięły udział również kawiarnie i drink bary do których można się wybrać na poranną kawę, czy wieczorem na wyśmienity koktajl.

Partnerami akcji są między innymi takie warszawskie miejsca jak: Izumi Sushi, Lif, Bali Cafe, Madras, The Mexican, Znajomi Znajomych, La Bottega Toscana.

Zapraszamy na kulinarną podróż z portalem INTOpassion.com i OpenCard promocja trwa aż 45 dni, więc macie czas na zwiedzanie lokalnych restauracji i spróbowanie wyjątkowych smaków.

Kliknij tutaj i zapisz się do akcji już teraz!    

Submit a Comment