Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER zima 2018/19

STYLISH PAPER zima 2018/19
Paulina Grabara

Lubię ten dzień, kiedy gazeta przychodzi z drukarni. Cała przygoda zaczyna się już dzień wcześniej –  to jakby wigilia, jest ekscytacja, poddenerwowanie. Zawsze czuję pewien niepokój czy wszystko będzie wyglądało tak, jak chciałam. Moment, w którym w pośpiechu i nieco nerwowo rozcinam paczkę jest super – szybko wyciągam gazetę, patrzę na okładkę, a potem przeglądam. Chodzi o pierwsze wrażenie. Potem o zdjęcia, czy wszystkie dobrze wyszły. W końcu, już na spokojnie, czytam wszystko w mojej gazecie.

Zawsze lubiłam pisać i zawsze też lubiłam czytać ciekawe reportaże, przygody, teksty krótkie i długie. Lubię papier – jego teksturę, zapach. Lubię zdjęcia, szczególnie w dużym formacie.

W ten projekt wkładam swoje serce, to idealny przykład na to, że można sobie wymyślić ciekawą pracę. Gazeta jest darmowa. Ma 16 stron i wydawana jest w formacie A3. Na końcu podaję listę miejsc, w których ją znajdziecie. Jeśli myślisz, że to fajny pomysł, możesz wesprzeć nas na patronite.pl/intopassion – wpłacając 5zł miesięcznie przyczynisz się do rozwoju niezależnej gazety, a wpłacając 10zł (możesz jednorazowo) otrzymasz od nas STYLISH PAPER w podziękowaniu.

A co znajdziesz w zimowy numerze?

Naszym tematem przewodnim jest TRAVEL BUCKET LIST – dla mnie to coś w stylu podróżniczej listy marzeń, listy, na której znajdują się miejsca, które chcę odwiedzić. Trekking w parku narodowym Virunga, odpoczynek na plaży Boulders z pingwinami i zwiedzanie Kapsztadu, lot balonem w Cappadocii, Hawaje i Kolumbia. W zimowym STYLISH PAPER przeczytacie nie tylko o mojej #bucketlist – takie mini listy stworzyli dla was zaproszeni do współpracy goście – dokąd powinni się wybrać miłośnicy jedzenia piszą Agnieszka i Marta ze specjalizującej się w gastronomii agencji kreatywnej FIKA, miejscami, gdzie znajdziecie inspiracje związane z architekturą i designem, dzieli się architekt wnętrz i współwłaścicielka domu handlowego MYSIA3 Joanna Kulczyńska, a dokąd warto się wybrać, gdy lubimy kontakt z naturą – pisząca do STYLISH PAPER Izabela Woźniak, której kontakt z naturą zwyczajnie poprawia samopoczucie. Michał Panków, CEO sklepu Sky is the Limit Store ze streetwearem, zabiera nas z kolei na spacer streetwearowym szlakiem. Blogerka fashionspy.pl Marta Siniło zawodowo i prywatnie zwiedza świat – najczęściej w towarzystwie ponad rocznego Henia, do którego wkrótce dołączy jego młodszy brat. W zimowym numerze przedstawia swoją listę najciekawszych miejsc na wakacje dla rodzin z dziećmi. Asia, prowadząca bloga Ashplumplum.com i kanał na youtube, mówi, że miejsca, które chciałaby odwiedzić, podpowiada jej Instagram. U nas przedstawia swoją listę INSTAfriendly miejsc.

 

StylishPaper_ZIMA_2018

 

StylishPaper_ZIMA_20182

 

StylishPaper_ZIMA_20183

 

StylishPaper_ZIMA_20184

 

Na kolejnych stronach Maciej Kuczyński i Aleksandra Dziewińska rozprawiają się z Gruzją – czy warto, dokąd jechać, czy będziemy rozczarowani czy zachwyceni? Zgadzają się z wieloma rzeczami, ale chyba najbardziej z tym, że Gruzja to kraj kontrastów.

StylishPaper_ZIMA_20185

 

Michał Łabiszak w tym numerze zabiera nas do Norwegii – proponuje miks: Oslo i narty – pisze, co zwiedzić w stolicy (nie tylko zimą), jak z Oslo dostać się do najpopularniejszych ośrodków narciarskich, a także jakie atrakcje na nas czekają na miejscu.

 

StylishPaper_ZIMA_20186

 

W zimowym numerze na narty polecamy także włoski resort narciarski 3 Zinnen Dolomites – znajdziecie tam nie tylko doskonale przygotowane stoki i olśniewającą naturę, ale także gwarancję śniegu i 300 słonecznych dni w roku. 3 Zinnen Dolomites to jedyny region narciarski, w którym atmosfera świąt jest celebrowana na stokach i w górskich chatach oraz znajduje się tutaj najbardziej stromy stok w całych Włoszech – Holzriese, o nachyleniu 71 stopni.

 

StylishPaper_ZIMA_20188

 

StylishPaper_ZIMA_20189

 

Numer zimowy to także niezwykle ciekawe historie „zwykłych ludzi”. 3 szefowe kuchni w ramach projektu Dr Irena Eris Tasty Stories przygotowały kolację „One”. U nas przeczytacie nie tylko o ich sile i pasji, ale także o pysznych lokalnych smakach, bez których nie udałoby się stworzyć potraw najwyższej jakości.

 

StylishPaper_ZIMA_201810

 

Drugim naszym bohaterem jest Sepp Platzgummer, którego nazywamy Królem Maso Corto. Sepp – lubiący i często odwiedzający Polskę, ma wielu przyjaciół z naszego kraju. W uroczym Maso Corto we włoskiej dolinie Val Senales przyjmuje gości w swoim hotelu apartamentowym Top Residence Kurz. Jest także właścicielem wypożyczalni Skifactory oraz Sepp’s Bistro. Ale na tym nie koniec – pracując z córką i synem ma jeszcze wiele planów, które zostaną zrealizowane w najbliższych latach.

 

StylishPaper_ZIMA_20187

 

Jako miłośnicy stylowych hoteli (zajrzyjcie do zakładki STYLISH hotel na intopassion.com) w tym numerze polecamy wam cztery 5-gwiazdkowe obiekty – byliśmy i sprawdziliśmy – nas zachwyciły pod kątem, architektury, designu, atmosfery.

 

StylishPaper_ZIMA_201811

 

Zima to czas prezentów – zaczynamy od Mikołajek następnie są Święta Bożego Narodzenia, a w lutym Walentynki – dlatego przygotowaliśmy dla was 9 pomysłów na stylowy prezent.

 

StylishPaper_ZIMA_201812

 

STYLISH PAPER to także tradycyjnie strona INTOkids, na której przedstawiamy ciekawe marki dla dzieciaków oraz wywiad z serii INSTAmatki – w zimowej edycji Monika Mrozowska, aktywna mama trójki dzieciaków, opowie zarówno o wspólnych podróżach, jak i o prowadzeniu swojego konta na Instagramie. W tym numerze mamy dla was dodatkowo kilka pomysłów na świąteczny prezent dla malucha.

 

StylishPaper_ZIMA_201813

 

Jak w każdym numerze, tak i w zimowej edycji, znajdziecie przegląd ciekawych propozycji i premier zimowych z działów fashion, beauty i design.

Ostatnia strona została przygotowana wspólnie z domem handlowym MYSIA3, mamy nadzieję, że odnajdziecie na niej coś z magii świąt i zimy, i zainspirujecie się, by sprawicie prezent sobie i innym.

 

StylishPaper_ZIMA_201814

 

StylishPaper_ZIMA_201815

 

StylishPaper_ZIMA_201816

 

STYLISH PAPER to ekskluzywny, bezpłatny magazyn dystrybuowany w najmodniejszych miejscach w Warszawie i wybranych miastach w Polsce. Magazyn można znaleźć w domach handlowych (m.in. przy wejściu do domu handlowego MYSIA3 po lewej stronie od drzwi), kawiarniach i restauracjach (m.in. sieć Aioli w Warszawie, Katowicach i Gdańsku, Etno Cafe w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku Lesznie i Szczecinie, wybrane kawiarnie Green Cafe Nero w Warszawie, Zorza, Bułkę przez Bibułkę, KIK Fit w Warszawie, Zenit Miodowa 19 w Krakowie etc.), hotelach, w tym pokojach hotelowych (Odyssey Hotel & Spa, Hotel Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie i Krynica Zdrój, Głęboczek, Hotelarnia etc.), gabinetach kosmetycznych i spa (Instytut Yonelle, centrum spa w Talarii etc.). Pełną listę wraz z adresami podamy w grudniu.

 

Wesprzyj nas na www.patronite.pl/intopassion – zostań patronem naszej gazety. Wpłacając 10 złotych miesięcznie (tak, można jednorazowo) nam pozwalasz się rozwijać, a od nas otrzymujesz STYLISH PAPER w podziękowaniu.

Śledź nas także na FB: intopassion i IG: into_passion

Submit a Comment