Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Ulubione horrory

Ulubione horrory
intopassion

Będzie mrocznie. W tym tygodniu nasz przegląd odkrywa najbardziej przerażające zakamarki filmów. Przed nami lista naszych ulubionych horrorów.

Lśnienie

Nasz klasyk w reżyserii Kubricka. Jack (w tej roli Jack Nicholson) pracuje jako kurator w hotelu Overlook. Hotel jest zamknięty na zimę i mężczyzna z rodziną są jedynymi mieszkańcami budynku, który okazuje się nawiedzony.

 

Sierociniec

Nominowany w wielu kategoriach horror opowiada historię Laury która wraz z mężem i adoptowanym synem wprowadza się do pustego sierocińca, w którym straszy. Idealny film dla osób o mocnych nerwach.

 

Silent Hill

Kolejna mroczna historia. Matka 12-letniej dziewczynki postanawia zabrać córkę w podróż do miasteczka Silent Hill, które pojawia się regularnie w snach jej córki.

 

Słodkich snów

Słodkich snów to historia pewnego dozorcy, który na pierwszy rzut oka prowadzi normalne, spokojne życie. W pewnym momencie zmienia się jego oblicze i postanawia zniszczyć życie jednej z lokatorek która odrzuciła jego względy.

 

The Ring – Krąg

Klasyk wśród horrorów. Znana reporterka postanawia wszcząć śledztwo na temat tajemniczej kasety, która przyczynia się do śmierci wielu osób.

http://youtu.be/TuH5FaUpFm4

 

 

 

Submit a Comment