Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Villa Gorsky- luksus w górach

Villa Gorsky- luksus w górach
intopassion

Marzysz o wspólnych chwilach przy kominku w pięknym, góralskim wnętrzu? A może o spacerach we wspaniałej scenerii Tatr lub relaksie w pobliskich termach? Przedstawiamy jedną z najpiękniejszych górskich willi w Polsce, w której poczujesz się wyjątkowo.

Villa_Gorsky_Salon_foto

 

Miejsce

Luxury Chalet Villa Gorsky to luksusowa willa położona w cichej, malowniczej okolicy Poronina, jedynie 15 minut jazdy od centrum Zakopanego. Przytulne, drewniane wnętrza przez całą zimę przystrojone są dekoracjami świątecznymi, a 6 sypialni pozwoli na spędzenie tu cudownych chwil z najbliższymi.

Kochasz piękne wnętrza? To idealne miejsce dla ciebie: typowy zakopiański styl ocieplony został przez miękkie kanapy czy naturalne dodatki. Górski szyk splata się tu z nowoczesnymi rozwiązaniami. Siedząc przy dużym stole w jadalni przez przestronne okna podziwiać możemy piękną zimową scenerię Tatr.

 

Villa_Gorsky_sypialnia2

Villa_Gorsky7-23

Villa-Gorsky-lazienka_foto

Villa_Gorsky_kuchnia_foto

 

Atrakcje

 W Villi na gości czeka sauna sucha, dzięki której można się nie tylko zrelaksować, ale i oczyścić organizm. W ciągu dnia warto skorzystać z okolicznych atrakcji: miłośnicy narciarstwa mają do wyboru wiele wyciągów, najbliższe to Małe Ciche 2 km oraz Harenda 3,5 km.

Wieczorem warto zamówić śnieżny kulig z ogniskiem – wycieczka saniami przy blasku pochodni to z pewnością wspaniałe przeżycie, które zwieńczy wspólny czas przy ognisku.

http://villagorsky.pl/

 

VillaGorsky_gory_foto

Submit a Comment