Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Wiosenny weekend #3: Talaria Resort & SPA

Wiosenny weekend #3: Talaria Resort & SPA
intopassion

Pierwszy dzień wiosny za nami, Święta Wielkanocne za nami – pora więc zająć się sobą i przygotować zarówno ciało, jak i duszę na nowy, ciepły sezon. Wybierz się w podróż po lepsze „ja” całkiem niedaleko Warszawy do Talaria Resort & SPA.

 

Tym razem proponujemy Wam pobyty detoksykujące i wczasy odchudzające w Instytucie Zdrowia i Fitnessu w Talaria Resort & SPA. Jesteśmy przekonani, że taki wyjazd da wam zastrzyk energii na piękne wiosenne i letnie dni.

Pobyty prowadzone są zgodnie z filozofią Talaria harmonia & wellness w formule wellinclusive, co dosłownie oznacza całą gamę dodatkowych usług i korzyści: od całodziennego pakietu kulinarnego, przez wellnessowy bufet z ziołowymi naparami po codzienny seans witalności zgodny z tygodniowym harmonogramem.

 

DIETA

„Pozwól, że wskażemy Ci drogę, jak cieszyć się i delektować posiłkiem, odkryć aromaty i smaki, a przy okazji zadbać o sylwetkę”. Ekskluzywne śniadania, wellness lunch czy też kolacja serwowana w formie menu serwowanego lub bufetu czy też grillowego eventu w Rybaczówce; zawsze z możliwością wyboru opcji diety, tylko pobudzą nasze zmysły, bo kto nie lubi delektować się pysznym jedzeniem.
 
Talaria SPA 03 '15 JPG L-14

 
 

AKTYWNOŚĆ FIZYCZNA I PSYCHOLOGIA

„Zadbamy o Twoją kondycję i dobre samopoczucie”. Hotel zapewnia opiekę mentora i couch’a, dzięki którym polepszenie naszej kondycji lub powrót do formy są jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Poza tym na Gości czeka bezpłatny dostęp do strefy Aqua z basenem z przeciwprądem i podwodną muzyką, jacuzzi, a także strefą relaksu z widokiem na ogród i fontannę. W saunowej strefie zmysłów znajduje się sauna kamienna, chłodząca droga zmysłów i kąpieli stóp wg dr Kneippa, sauna infrared, a także relaks w ziołowym domku. Także nie da się nie odpocząć i nie zregenerować.

 

Talaria SPA 03 '15 web L-27
 
 

PIELĘGNACJA I SPA

„Zaopiekujemy się Twoją cerą i ciałem. Wskażemy drogę do prawidłowej pielęgnacji szytej na Twoją miarę”. Na Gości czeka aż 12 gabinetów, w których mogą poddać się różnorodnym zabiegom – od kąpieli i okładów, przez masaże, aż po zabiegi anti-aging. Poza zabiegami w Talaria Resort & SPA możemy zdecydować się na klasyczne usługi z kosmetyki estetycznej, jak pedicure oraz manicure, a nawet na spa dla głowy.

 

Talaria SPA 03 '15 web L-10

 

Bardzo podoba nam się fakt, że pobyt w Talaria Resort & SPA nie musi być końcem, a może być początkiem podróży. Kończąc pobyt, personel hotelu jest nadal dla nas – Gości, udostępniając nam materiały, dietę, a także umożliwiając konsultacje on-line z swoimi specjalistami.

 

Talaria 01 '15 web L-89

Submit a Comment