Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Zmysłowa kolekcja marki JAP

intopassion

Warstwy zwiewnych tkanin wyznaczają proporcje sukni, co sprawia, że kobiety czują się w nich wyjątkowo. Kolekcja ma podkreślić ulotność kobiecej natury, jej zmienność i tajemniczość.

 

Nowa kolekcja JAP łączy modele ready to wear oraz propozycje haute couture; doskonałe krawiectwo i prawdziwe rękodzieło. Dedykowana kobietom, które chcą się wyróżnić, kochają sztukę, cenią ultra kobiece wzory w nowoczesnym wydaniu.

W kolekcji marki znajdziemy zwiewne, zmysłowe, romantyczne suknie szyte ręcznie z jedwabiu i szlachetnych koronek, otulających miękko kobiecą sylwetkę.

Kobieta JAP jest nie tylko eteryczna i zmysłowa – potrafi porzucić delikatną sukienkę na rzecz jeansów i skórzanej ramoneski, pokazując swój drapieżny temperament. W kolekcji znalazło się dużo oryginalnych motywów: ręcznie malowanych barwnych wzorów, frędzli wyciętych z koronek, aż po skórę wyszywaną nowoczesnym haftem komputerowym. Ubrania „łapią wiatr” oraz doskonale podkreślają dynamikę ruchu.

 

JAP to marka modowa założona przez projektantkę Justynę Annę Petelicką, która działa od 2013 roku. Jej celem jest tworzenie dobrze skrojonych ubrań o niebanalnych fasonach, będących produktem bardzo wysokiej jakości.

Na co dzień każda z nas ukrywa się w swoim własnym świecie, ale kiedy trzeba potrafimy i chcemy zabłysnąć jak hollywoodzka gwiazda. Każda kobieta ma potrzebę bycia piękną, seksowną, sensualną. Chcieliśmy tę ulotność, tajemniczość, zmienność pokazać poprzez prześwity, koronki i materiał, zwłaszcza jedwab muślinowy, który pięknie pracuje w ruchu – ten sposób opisuje swoją markę projektantka. JAP to szeroka gama kolorów, wzorów i faktur – przede wszystkim dla kobiet, ale nie tylko. Firma projektuje również ubrania dla dzieci, bazując na wygodzie i swobodzie ruchów, tworząc je z wyłącznie naturalnych materiałach z atestami Oeko-Tex.

Ubrania z nowej kolekcji JAP są dostępne w sklepie online: www.japfashion.pl

 

IMG_0915

 

IMG_1031

 

IMG_1106b

 

IMG_1119 1a

 

IMG_1179 1a

 

IMG_1283 1a

 

IMG_1310

 

IMG_1389

 

IMG_1437

 

IMG_1508 1

 

IMG_1528

Submit a Comment