Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

AWAKE fshn, czyli moda w stylu vintage

AWAKE fshn, czyli moda w stylu vintage
intopassion

Świat mody już dawno oszalał na punkcie vintage. W Polsce styl ten staje się coraz bardziej popularny, a na naszym rynku pojawiają się marki, w których ofercie znajdziemy prawdziwe modowe dzieła sztuki. Jedną z nich jest AWAKE fshn.

Pomysł na AWAKE fshn powstał z zamiłowania do mody, niebanalnego wzornictwa i chęci stworzenia brandu skupiającego wyjątkowe ubrania i akcesoria. Gosię, Mateusza i Karola, twórców marki, połączyła wspólna pasja i pomysł założenia butiku online innego niż wszystkie. W AWAKE fshn znajdziemy pojedyncze, starannie wyselekcjonowane egzemplarze oraz limitowane kolekcje największych domów mody i znanych lub niszowych projektantów. Twórcy marki wyszukują ciekawe  i niepowtarzalne egzemplarze vintage w kraju i za granicą, zwracając uwagę przede wszystkim na jakoś wykonania, fasony i wzory niedostępne w tradycyjnych sklepach.  AWAKE fshn dostrzega dusze w pozornie zwykłych rzeczach, dając im drugie życie i drugą szansę.

 

 

Zamiast masowych produktów AWAKE fshn proponuje swoim klientom unikaty i modowe dzieła sztuki. Dla właścicieli marki moda to nie chwilowy kaprys, ale ponadczasowa możliwość ukazywania własnego ja i wyrażania własnej osobowości poprzez ubiór. Vintage to zabawa stylami i umiejętność łączenia klasyki z nowoczesnością. Ubrania i dodatki vintage to obecnym świecie jedyny sposób aby wyróżnić się na tle innych i inspirować swoim stylem. Vintage to gwarancja wyjątkowości i pewność, że nie spotkamy na ulicy nikogo innego w podobnej stylizacji!

 

 

AWAKE fshn to naszym zdaniem miejsce dla ludzi, którym moda nie jest obojętna. Dla tych, którzy doceniają jej ponadczasowość i potrafią czerpać z niej wszystko, co najlepsze.

 

 

Więcej informacji na www.awake-fshn.pl 

Zdjęcia AWAKE fshn

Submit a Comment