Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Festiwalowy Niezbędnik

Festiwalowy Niezbędnik
Kasia Ciołek

Festiwalowe lato rozpoczęte! Oto kilka naszych propozycji gadżetów, bez których nie możemy się obyć na muzycznych festiwalach.

Marta Krupińska

1 & 4. Ciepła bluza i kalosze to absolutny must have, biorąc pod uwagę zmienną pogodę nad polskim morzem i nie tylko(Bluza – Femi Pleasure, kalosze – Hunter/Zalando.pl).

2. Kosmetycznym niezbędnikiem jest woda termalna w spray’u, która zastąpi mokre chusteczki i będzie namiastką prysznica w upalne festiwalowe popołudnie (Avene).

3. Błyszczyk do ust zastąpi szminkę i w przeciwieństwie do niej nie rozmaże się, a do tego dobrze nawilży przesuszone słońcem usta (The Body Shop).

5. Okulary ochronią oczy przed słońcem i dodadzą stylizacji streetowego luzu (Le Specs/Zalando.pl).

 

Kasia Ciołek

1. Przeciwdeszczowa kurtka – koniecznie w żywym, szalonym kolorze, aby znajomi mogli nas znaleźć w tłumie! (Loreak Mendian/Zalando.pl).

2. Antybakteryjny żel do rąk o zapachu mango – nie ma co ukrywać, że na festiwalu dostęp do bieżącej wody jest ograniczony (The Body Shop).

3. Słomkowy kapelusz – na prażące słońce (Asos).

4. Jednorazowy aparat – ochrona pozwoli nam go wnieść na teren festiwalu i jaka radość po wywołaniu zdjęć! (Kodak)

5. Koszulka z ulubionym zespołem.

 

Martyna Oleszyńska

 

1. Wodoodporne baleriny – super alternatywa dla klasycznych japonek, plus można bez problemu wyczyścić gdy ubrudzą się na koncercie (Bagllerina Acquafeet).

2. Mgiełka do ciała – zawsze pomaga szybko się odświeżyć (The Body Shop).

3. Plecak – na festiwal zdecydowanie wygodniejszy niż torba (Victoria’s Secret)

4. iPod Shuffle – żeby dobrze nastroić się muzycznie przed koncertem!

5. Polaroid Z2300 – ulepszona wersja tradycyjnego polaroida – zdecydowanie lepsza na festiwal bo zdjęć nie trzeba drukować od razu – w nocy fotografujemy, następnego dnia oglądamy, drukujemy i wspominamy!

 

Submit a Comment