Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

O INTO PASSION

„Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku” - Lao-tzu

 

Nasz zespół redakcyjny tworzą dziennikarze specjalizujący się w różnej tematyce oraz pasjonaci mody, kultury, urody, kulinariów. Łączy nas jednak wspólna PASJA – podróże. Pasja ta przerodziła się w realizację idei – PORTALU, który traktuje o podróżach, ale przez pryzmat tego co każdy z nas najbardziej w nich ceni. Podróże jako styl życia i odnalezienia własnego ja, podróże jako to co możemy smakować, podróże jako inspiracja stylu i odnalezienia piękna, podróże jako doświadczenia tych którzy zabrnęli naprawdę daleko.

 

 

autorzy

Paulina Grabara

Właścicielka agencji Destino Communications, która zajmuje się promocją i komunikacją marek z branży modowej i turystycznej. W każdej wolnej chwili podróżuje, a potem to opisuje czasem w magazynach lub na blogu w natemat.pl.

zobacz posty Pauliny

kontakt: paulina@intopassion.com

Alek Hudzik

Historyk sztuki, krytyk artystyczny piszący do magazynów Arteon, Obieg, Dwutygodnik. Redaktor w magazynach Aktivist i Exklusiv. Pasjonat podróży najchętniej stopem, najlepiej w miejsca gdzie więcej jest drzew niż ludzi.

zobacz posty Alka

kontakt: alek@intopassion.com

Michał Grabara

Finansista, obecnie w dziale rynków kapitałowych w branży nieruchomości. Zarówno w pracy jak i prywatnie specjalizuje się w obserwowaniu, analizowaniu i wyciąganiu wniosków. W podróżowaniu kładzie nacisk na jego aktywną stronę, lubi też podróże kulinarne.

zobacz posty Michała

kontakt: michal@intopassion.com

Aleksandra Kisiel

Sama siebie mianowała Pierwszym Żarłokiem Rzeczpospolitej, ale znajomi najczęściej mówią do niej „Kisiel”. Widać nazwisko predestynuje do zawodu. Albo przynajmniej zainteresowań. Podobnie jak Julia Child przyznaje, że rzeczą, którą najbardziej lubi robić, jest jedzenie.

zobacz posty Aleksandry

kontakt: aleksandra@intopassion.com

Anna Matyjewicz

Studiowała dziennikarstwo, obecnie pracuje w agencji PR Destino Communications. Uwielbia wszystko co włoskie – jedzenie, kulturę i język. Kocha podróże. Zwiedzanie zawsze rozpoczyna od galerii, lokalnych kawiarni i second hand’ow!

zobacz posty Anny

kontakt: anna@intopassion.com

Małgorzata Białobrzycka

Stylista i redaktor mody. Pracowała dla magazynów Elle, Gala, Pani. Aktualnie dla Viva Moda oraz Viva. Uwielbia: swojego psa, podróże i gotowanie.

zobacz posty Małgosi

kontakt: malgorzata@intopassion.com

Marta Krupińska

Ciepłą posadkę dziennikarza zamieniła na ciężki żywot piarowca. Ale nie potrafi przestać pisać. Najchętniej o urodowych nowinkach (przez 9 miesięcy współredagowała dział urody w „ELLE”), muzyce (byle nie o country i hip hopie), modzie, celebrytach i ogólnie pojętej popkulturze.

zobacz posty Marty

kontakt: marta@intopassion.com

Magda Bebenek

Dwudziestokilkuletnia podróżniczka, tancerka i dziennikarka aspirująca do tego, by inspirować innych. Uważa, że życie jest nieprzerwanym ciągiem przygód i tak też powinno być traktowane, by jak najwięcej zobaczyć, poznać i doświadczyć. Obecnie w prawie trzymiesięcznej podróży do Indii, gdzie będzie uczyć się tańczyć, medytować w ashramie i zbierać materiały do książki. Co poza tym? Przeczytacie na jej nowym blogu „Indyjskie migawki”, tylko na INTOpassion.pl

zobacz posty Magdy

kontakt: magda@intopassion.com

 

Kamila Belczyk

Po politologii i dziennikarstwie czas na PR! Na co dzień pracuje w agencji Public Relations Destino Communications, a w wolnych chwilach myśli, gdzie by tu wyjechać. Ciekawi ludzie, tajemnicze zakątki, niepoznana kuchnia oraz zderzenie kulturowe – za to kocha podróże!

zobacz posty Kamili

kontakt: kamila@intopassion.com


 

Monika Wtulich

Studiowała Stosunki Międzynarodowe oraz Kulturoznawstwo Ameryki Łacińskiej.
Kocha Portugalię, gdzie mieszkała około 4 lat. Kiedy tylko może, powraca do ulubionych miejsc w Lizbonie. Jest molem książkowym i wielkim fanem muzyki brazylijskiej. W wolnym czasie ogląda filmy, fotografuje, nurkuje i jeździ na snowbordzie. Jej pasją są podróże i odkrywanie pięknego świata. Uwielbia wędrówki po nieznanych uliczkach, smaki lokalnych kuchni oraz wschody i zachody słońca.

zobacz posty Moniki

kontakt: monika@intopassion.com


 

Kasia Ciołek

Z wykształcenia antropolożka kulturowa, niedawno zaczęła swoją przygodę z PR-em w Destino Communications. Z pasją wyszukuje tanie loty i planuje kolejne podróże. Miłośniczka muzyki, koncertów, festiwali i kolekcjonowania płyt.

zobacz posty Kasi

kontakt: kasia@intopassion.com


 

Aśka Ciesielska

W ‚podróży’ życiowej od 16 roku życia! W poszukiwaniu swojego miejsca od modelingu, przez studiowanie grafiki warsztatowej i bycie freelance graphic designerem w agencji reklamowej, stylizacje wnętrz, do mody, która interesuje ją od zawsze! Próba połączenia podróży ze stylizacją jest jej obecnie największym wyzwaniem.

zobacz posty Aśki

kontakt: aska@intopassion.com


 

Justyna Orłowska

Socjolożka z inklinacjami antropologicznymi. Od pięciu lat związana z TVN24 jako dziennikarka, a od pół roku także jako PR-owiec. Od dwóch lat zajmuje się też doktoratem na temat zmian klimatycznych na Malediwach. W podróżach najbardziej ceni sobie omijanie landmarków, buszowanie w lokalnych supermarketach, dzielenie się wrażeniami z drugą osobą i wracanie po latach do tych samych miejsc.

zobacz posty Justyny

kontakt: justyna@intopassion.com


 

Agnieszka Lichnerowicz

Reporterka, dziennikarka (TOK FM), czytelniczka, widz i podróżniczka. W pracy dziennikarskiej najbardziej interesuje się przemianami: transformacjami, rewolucjami, ruchami oporu, rozwojem i prawami człowieka (od Białorusi, przez Tunezję, po Birmę). Prywatnie i w czasie wolnym obija się po Azji. Ale najchętniej czyta. I pochłania filmy.

zobacz posty Agnieszki

kontakt: agnieszka@intopassion.com

Marta Kuba

Projektantka i stylistka. Swoje kolekcje utrzymuje w minimalistycznej stylistyce. Na co dzień zajmuje się również stylizacją sesji zdjęciowych oraz stylizacją indywidualną. Każdą wolną chwilę poświęca pasji jaką jest taniec.

zobacz posty Marty

kontakt: martakuba@intopassion.com