Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

Jovi Apartments – Sopot

 


Odpocznij. My zajmiemy się resztą
To hasło przewodnie i polityka JOVI APARTMENTS, jednego z najlepiej ocenianych hoteli apartamentowych w Sopocie.
Goście JOVI oprócz pobytu w wysublimowanych, butikowych wnętrzach doświadczyć mogą jedynego w swoim rodzaju serwisu, który zadba o każdy aspekt pobytu – od śniadania live, poprzez doskonale zorganizowany dzień, kolację i idealną rozrywkę dopasowaną do Ich potrzeb.
W tym miejscu hasło: „Nie ma rzeczy niemożliwych” jest czymś w pełni naturalnym.
Serwis Concierge asystuje zarówno przy kwestiach służbowych jak i prywatnych.
Jachting, nurkowanie, połowy z kutra na pełnym morzu, czy skoki ze spadochronem to normalna kwestia leżąca w zasięgu Consignor apartamentów Jovi.
Osobisty support biznesmena w Jego dniu pracy także leży w zakresie serwisu.

A po intensywnym dniu, nic bardziej nie cieszy, jak smak doskonałego wina we wnętrzach tych nietuzinkowych apartamentów.

 

Dostępne apartamenty:

Aquamarine
Biel żagli, turkus wody, zapach morza – to elementy, które składają się na motyw przewodni wnętrza Apartamentu Aquamarine. Doskonały dla 2-4 osób, składający się z pokoju dziennego połączonego z kuchnią i częścią jadalną, oddzielnej sypialni oraz łazienki z wanną i prysznicem. Ponad 40 m2 przestrzeni daje poczucie komfortu, a wygodny balkon pozwala cieszyć się świeżym powietrzem.

 

Atelier Elite
Apartament premium, utrzymany w stylistyce artystycznej manufaktury zaprasza miłośników sztuki i kultury. Stworzony specjalnie dla koneserów piękna, przestronny – o łącznej powierzchni 120m2, która mieści pokój dzienny z jadalnia i kuchnią, trzy sypialnie oraz dwie łazienki z wanną i prysznicem – gwarantuje komfort i niepowtarzalne wrażenia estetyczne nawet sześciu osobom.

 

Boutique
Królestwo kobiet, nasycone światłem, szlachetnymi kolorami i wysmakowanymi drobiazgami. Apartament Boutique, o powierzchni ponad 50 m2, na którą składają się pokój dzienny z kuchnią i częścią jadalną, oddzielna sypialnia z balkonem oraz łazienka z wanną i prysznicem, to wymarzone miejsce dla 4 nowoczesnych kobiet, chcących wspólnie oddawać się przyjemnościom wypoczynku.

Mustang
Tematyką nawiązuje do sportów jeździeckich, piękna koni i obcowania z naturą. Powierzchnia, obejmująca ponad 40m2 i zaarażowana w ciepłych, intensywnych kolorach, zapewnia doskonałą przestrzeń dla 2-4 osób. Na Apartament Mustang składają się pokój dzienny połączony z kuchnią i częścią jadalną, oddzielna sypialnia z balkonem oraz łazienka z wanną i prysznicem.

Single Malt
Zaprojektowany z myślą o mężczyznach, w ciemniejszej tonacji tworzącej kameralną atmosferę – Apartament Single Malt to wybór dla mężczyzn ceniących dobry styl. Pokój dzienny z kuchnią i częścią jadalną, oddzielna sypialnia z balkonem oraz łazienka z wanną i prysznicem, rozmieszczone na powierzchni 62m2 pozwalają na wygodny pobyt 4 osób.