Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Julka Gruszecka – czarodziejka designerskich kubków

Julka Gruszecka – czarodziejka designerskich kubków
intopassion

Julka mieszka w Lublinie, natomiast jej kubki pożądane są przez mieszkańców całej Polski. Zakochały się w nich polskie stylistki magazynów Harper’s Bazaar, czy Glamour. Estetyka kubków jest minimalistyczna – ozdobą są mądre, ręcznie robione napisy ciekawymi fontami. Każdy może wybrać sobie indywidualny napis i czcionkę.

 

 

PASJA TO DLA CIEBIE… coś dzięki czemu czuję energię, co mimo poświęceń przynosi ogromną radość, co oddziela mnie od codziennej rutyny, dzięki czemu wierzę w siebie i w swoje możliwości. Moją największą pasją aktualnie jest Magic.Mug, uwielbiam kaligrafię, godzinami przeglądam albumy, blogi i tumblr w poszukiwaniu inspiracji, pochłania mnie to bez reszty. Sam proces tworzenia kubków całkowicie mnie odpręża, wszystkie troski nagle znikają, puszczam dobrą muzykę, robię herbatę w dużym kubku i maluję. Sama stworzyłam tę markę, zajmuję się reklamą i całą logistyką, sprawia mi ogromną przyjemność wymyślanie nowych haseł, robienie zdjęć na instagram.com/mymagicmug i mailowanie z klientami. Cieszy mnie, że to co robię komuś się podoba.

 

 

DESIGN TO DLA CIEBIE prosta forma, minimalizm, piękne industrialne wnętrza, skandynawski styl. Ukochane designerskie blogi i strony to:

http://www.oldbrandnewblog.com/

http://www.emmas.blogg.se

http:// www.bloesem.blogs.com/

http://design.fr/

http://www.thecoolhunter.net/

 http://www.mapleandshade.com/

 

INSPIRACJAMI SĄ DLA CIEBIE zagraniczne blogi, tumblr, teksty piosenek czy modowe trendy. Przekopuje internet w poszukiwaniu ciekawych haseł, grafik, symboli.  Często czerpię inspirację z podróży, uwielbiam odwiedzać ciekawe miejsca, kawiarenki i galerie sztuki zarówno te w Polsce jak i za granicą. Jak tylko jestem w Warszawie to staram się każdego dnia odwiedzić jakieś nowo powstałe miejsce gdzie można wypić dobrą kawę. Mój tumblr: https://www.tumblr.com/blog/mymagicmug

 

 

MAGIC MUG TO ręcznie malowane kubki, wykonane z wysokiej jakości białej porcelany. Hasła na kubkach maluje odręcznie bez użycia szablonów dzięki temu każdy z magic.mugów jest niepowtarzalny. Zależy mi na tym by projekty charakteryzowały się prostotą i oryginalnością. Spełniam życzenia moich klientów i specjalnie dla nich realizuję ich pomysły. Można zamówić swój unikatowy magic.mug przez www.facebook.com/my.magic.mug

 

 

Submit a Comment