Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Kwiecień 25, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Letnie nowości kosmetyczne

Letnie nowości kosmetyczne
Anna Matyjewicz

Eksplozja odważnych kolorów, nowa formuła i łatwa aplikacja. Marka CLINIQUE oferuje trzy nowości – balsam, lakier do paznokci i cień do powiek. To co najważniejsze dla nas – są idealne do podróżnej kosmetyczki – małe, poręczne i w pięknych cukierkowych kolorach!

Łakocie do oczu – czyli Cienie Chubby Stick Shadow Tint for Eyes 

To najnowszy produkt z linii kosmetyków kolorowych Chubby Stick. Mały i poręczny – co jest najważniejsze podczas wakacyjnych podróży, do tego łatwy w aplikacji, dzięki czemu zapewnia piękny, czysty oraz trwały kolor. Tęcza barw to coś co od razu przykuło naszą uwagę – tworzy paletę odcieni zapewniając nieskończoną ilość kolorowych kombinacji.

 

Apetyczne nawilżenie – balsam do ust Chubby Stick Intense Moisturizing Lip Colour Balm

Wyglądające jak grube kredki balsamy pełnią funkcję nie tylko nawilżającą, ale także zapewniają pełne krycie pomadki. Są łatwe w użyciu. W palecie jest aż osiem kolorów balsamu – od jasnych i figlarnych po neutralne i ciepłe.

Lakier w roli głównej – Different Nail Enamel 

Lakier Different Nail Enamel przeznaczony jest dla skóry wrażliwej – sformułowany tak, aby zminimalizować niepożądane reakcje alergiczne na paznokcie, skórę i oczy. Dodatkowo jest szybkoschnący i dostępny w szerokiej gamie kolorów. Bardzo polubiłyśmy ten produkt!Submit a Comment