Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 24, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

MYSIA 3. – LUDZIE Z PASJĄ cz.1

MYSIA 3. – LUDZIE Z PASJĄ cz.1
intopassion

MYSIA 3. to miejsce tworzone dzień po dniu przez osoby pełne pasji i zaangażowania. Projektanci, właściele marek, znawcy sztuki. Przedstawiamy Wam dzisiaj pierwszą część opowieści o tych, dzięki którym MYSIA 3. jest alternatywą dla centrów handlowych i adresem dla wszystkich szukających autorskich rozwiązań, zrównoważonej mody czy po prostu porcji codziennych inspiracji.

Bądź na bieżąco: FB intopassion, IG intopassion.pl, Stań się częścią STYLISH PAPER i intopassion – jeśli MACIE OCHOTĘ OTRZYMAĆ NOWY, WIOSENNY NUMER STYLISH PAPER, wesprzyjcie projekt na patronite.pl/intopassion.

 

Joanna Kulczyńska i Adam Okraska MYSIA 3.

Zastanawialiście się kiedyś, kto stoi za stworzeniem domu handlowego MYSIA 3.? To architekt wnętrz z pracowni Kulczyński Architekt – Joanna Kulczyńska i prezes spółki będącej właścicielem domu handlowego MYSIA 3. – Adam Okraska. Wraz z zespołem stworzyli w dawnym budynku Urzędu Cenzury dom handlowy MYSIA 3. Działająca od 2012 roku MYSIA 3. to minimalistycze, naturalne wnętrza, otwarta przestrzeń, a przede wszystkim kilkanaście sklepów z ubraniami, dodatkami, wystrojem wnętrz, delikatesy, galeria fotografii i część konferencyjna na 3 piętrze. MYSIĄ 3. rekomendowały takie tytuły, jak New York Times czy Monocle, a warszawiacy przychodzą tu do sklepów swoich ulubionych marek szukając produktów stworzonych w etyczny sposób, kosmetyków o naturalnym składzie, wymienić książki na wymienniku czy na kiermasze i targi na trzecim piętrze.

 
_01A2766

 

MYSIA3_parter3

 

Anna Orska ORSKA

Projektantka artystycznej biżuterii i design nomad. Anna jest prekursorką upcyclingu w polskim jubilerstwie. Z nadawania przedmiotom drugiego życia i stawiania ich w zupełnie nowym kontekście uczyniła jeden ze swoich znaków rozpoznawczych. Surowa forma, szorstka faktura i wyjątkowa idea stojąca za każdą kolekcją odzwierciedlają temperament marki. Raz w roku Ania wyrusza w podróż projektową w poszukiwaniu rzadkich, często wymierających rzemiosł oraz nowych materiałów. Nasze spotkanie z jej biżuterią jest niczym orientalna podróż – pełna niezwykłych doznań, doświadczeń i odkryć. W butiku na Mysiej znajdziemy m.in. wiosenne kolczyki z błękitnymi niezapominajkami czy piny w kształcie mrówek, pszczół i komarów; a na stronie orska.pl niezwykle ciekawe warsztaty świata.
 
anna orska 3
 

anna orska5

 

Marcin Grabski ASFALT SHOP I ASFALT RECORDS

Założyciel i szef znanej wytwórni Asfalt Records, obecnej na rynku od 20 lat. Łowca talentów. Odkrył dla polskiego rynku fonograficznego takich artystów, jak O.S.T.R., Fisz i Emade, Łona i Webber, Taco Hemingway, Sarius, Rasmentalism. Oprócz muzyki, interesuje się fotografią, historią i winem. Posiada Certyfikat Wine And Spirit Education Trust Level 2. Przyjęty w szeregi Stowarzyszenia Sommelierów Polskich. Entuzjasta starych i nowych gier komputerowych.

Asfalt Shop to sklep z dobrą muzyką założony w 2007 roku przez wytwórnię Asfalt Records. Od 2020 Asfalt Shop można znaleźć na 2 piętrze na Mysiej 3. Sklep jest bezapelacyjnie prawdziwym rajem dla melomanów i kolekcjonerów – znajdziecie tu między innymi wyjątkową selekcję winyli – wydania kolekcjonerskie i nowości, oraz kasety magnetofonowe i albumy muzyczne.
 
191676607_3779351178855084_5419801835181481182_n

 

asfalt shop2jpg

 

Ania i Rafał Łochowscy LEICA GALLERY

Znawcy i miłośnicy fotogra i współczesnej, od ponad dziesięciu lat oswajający Warszawę z fotografią światową, a Świat – z fotografią polską. Dzięki ich pasji w Leica Gallery w Warszawie mogliśmy zobaczyć wystawy Elliotta Erwitta, Steve’a McCurry, Arakiego, Bruce Guldena, Alexa Webba, Jacoba Sobola i wielu innych. Poza wystawami Galeria organizuje też warsztaty i spotkania autorskie, współpracuje z najważniejszymi polskimi fotografami współczesnymi, promując ich twórczość w kraju i na świecie. Jest także współorganizatorem cyklicznego konkursu fotografii ulicznej Leica Street Photo. W sklepie Leica Store Warszawa można kupić sprzęt fotograficzny marki Leica, a także albumy i książki o fotografii.
 
Anna

 

146859758_1887899248039174_7654674560238811041_n

 
 

Anita i Tomasz Czerwińscy NAP

Firma rodzinna, założona przez Anitę i Tomasza Czerwińskich. Anita jest miłośniczką zwierząt (ma dwa psy i kota), podróży, kina i swojej pracy. Wraz z mężem starają się bywać w świecie, by oglądać to, co ludzi inspiruje, cieszy w danych środowiskach i krajach.
W NAP znajdziemy świadomą selekcję pięknych rzeczy; dział akcesoriów pełen jest produktów, które służą rozpieszczaniu samego siebie. Jest dział salon, gdzie znajdziemy wygodne sofy, fotele, stoliki czy drewniane meble oraz sypialnia: łóżka, poduszki, prześcieradła, pledy, narzuty – cała filozofia dobrego snu.
 
Screen Shot 2021-04-07 at 14.13.47
 
nap1

 

Jan Jungst OWOCE I WARZYWA pop up store

Właściciel rodzinnego biznesu. “Chcemy zrobić coś, czego brakuje w środku starych osiedli, a co chcielibyśmy sami mieć jako mieszkańcy. Takie połączenie warzywniaka, delikatesów i kawiarni” – tak mówił o swoim pomyśle na biznes. W sklepach Owoce i Warzywa znajdziemy wysokiej jakości owoce, warzywa, przetwory, pieczywo i wiele innych zdrowych produktów od lokalnych dostawców. Jungst pragnie również, aby jego warzywniak był miejscem integracji dla lokalnej społeczności. Od 2020 roku Owoce i Warzywa można znaleźć na parterze na Mysiej 3., gdzie warto wpaść nie tylko na zakupy, po lunch, ale i na kawę.
 
jan jangust2
 
jan jangust3

Submit a Comment