Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 19, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

MYSIA3 – inspirujące miejsce na zakup świątecznych prezentów

MYSIA3 – inspirujące miejsce na zakup świątecznych prezentów
intopassion

W najnowszym numerze magazynu Stylish Paper zabieramy was do warszawskiego domu handlowego MYSIA3, mieszczącego się w dawnej siedzibie cenzury, w samym sercu miasta.

MYSIA 3 – moda i design w dawnej Cenzurze.

Dom handlowy MYSIA 3 to miejsce w samym sercu miasta, między Placem Trzech Krzyży, a słynną palmą na rondzie De Gaulla. W budynkach przy Mysiej mieścił się w czasach komuny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk, który przez kilkadziesiąt lat zajmował się cenzurowaniem książek, scenariuszy filmowych i teatralnych, tekstów piosenek, a nawet szkolnych podręczników.
Dzisiaj to samo miejsce wypełniają sklepy z modą i wyposażeniem wnętrz.
MYSIA 3 ma również swoje artystyczne oblicze. Po latach cenzurowania, adres Mysia zaczął nareszcie kojarzyć się ze sztuką na najwyższym poziomie. Ma tu swoją siedzibę galeria fotografii: Leica Gallery, która na swoim koncie ma wystawy takich artystów jak Elliott Erwitt, Vivian Meier, Kacper Kowalski czy Nobuyoshi Araki.
Wszystko to sprawia, że MYSIA 3 przyciąga miłośników loftowych klimatów, dobrej mody, prostoty, jakości czy niepowtarzalnej oferty. Większość dostępnych tu marek znajdziecie wyłącznie właśnie pod tym warszawskim adresem.

Kliknij na obrazek, by powiększyć widok!

 

Submit a Comment