Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 20, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

Najlepszy hummus w Warszawie

Najlepszy hummus w Warszawie
WARSAW state of mind

Jest zdrowy i pyszny! Hummus to popularna na Bliskim Wschodzie pasta z ciecierzycy. W Warszawie znalazła szerokie grono swoich fanów. My zdecydowanie do nich należymy i prezentujemy nasze ulubione miejsca z hummusem. 

Beirut hummus&music bar

Ulica Poznańska w Warszawie to kolebka pysznego hummusu! Beirut to niewielki lokal, ze świetną muzyką i oczywiście przepysznym, różnorodnym hummusem, do tego chrupiąca pita i lemoniada domowej roboty. Zdecydowanie polecamy.

Poznańska 12

Tel Aviv

Nasza kolejna pozycja to Tel-Aviv. W menu znajdziemy dania bezglutenowe i wegańskie. Naszą uwagę zwraca oczywiście główny bohater czyli hummus. W Tel-Avivie znajdziemy ten na ostro, z oliwkami, z dodatkiem gorącego sosu z papryki, czy karczochami. Polecamy.

Poznańska 11

Mezze

W tym niewielkim miejscu znajdziecie same przysmaki kuchni izraelskiej. Wypiekana według tradycyjnej receptury pita, pyszny falafel i aromatyczny hummus.

Różana 1

Bibenda

Tym razem udajemy się na ulicę Nowogrodzką. Bibenda to przytulne miejsce z pysznym jedzeniem. W menu znajdziemy przeróżne dania. Wśród wielu, nasza ulubiona przekąska – hummus, tu podawany z warzywami, oliwą i zaatarem.

Nowogrodzka 10 

Laflaf

W Laflaf serwują również same najlepsze przysmaki. Hummus podawany jest zawsze z pitą, do wyboru również z pieczarkami, cieciorką czy bobem, do tego świeże sosy. Przystanek obowiązkowy!

Marszałkowska 68/70 

 

Hummusbar

Codziennie pyszny hummus w naprawdę dobrych cenach dostaniemy w Hummusbar, który znajduje się w dwóch lokalizacjach na Topiel i Żelaznej. Co oprócz hummusu? Dania mięsne, wegetariańskie i wegańskie!

Żelazna 64

Topiel 19

 

Submit a Comment