Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Lipiec 15, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

POLSKA na weekend #1 Głęboczek Vine Resort & SPA

POLSKA na weekend #1 Głęboczek Vine Resort & SPA
Paulina Grabara

Wino i regeneracja. Głęboczek Vine Resort & SPA to jedyny resort w Polsce nawiązujący w 100% do filozofii i kultury wina.

Wśród pnączy winorośli i malowniczych terenów Pojezierza Brodnickiego wyłaniają się białe fasady budynków, pokryte czerwoną dachówką. Poza winnicą i regularnie organizowanymi warsztatami w Akademii Wina, hotel oferuje unikalne, nie tylko na skalę polską, Vine SPA z zabiegami opartymi na winoterapii. Tu na gości czeka sauna aromaterapeutyczna, parowa łaźnia kwiatowa oraz łaźnia winna. Kosmetyki Głęboczek Vine SPA Exclusive Line, na których wykonywane są zabiegi, to produkty stworzone specjalnie dla nas na bazie winogron ze szczepów Merlot, Shiraz i Carignan.

Drewniane balustrady i charakterystyczne elementy stylu pruskiego tworzą sielski klimat siedliska. Głęboczek to kompleks hotelowy – Winnica I i II oraz odrestaurowane, wyjątkowe chaty.

Lubisz odkrywać nowe smaki? Tęsknisz za aromatem prawdziwych warzyw i owoców?

Autorskie menu restauracji Morellino stworzono z uwzględnieniem filozofii slow food, w oparciu o sezonowe produkty, i współpracę z lokalnymi dostawcami. Początek jesieni to czas na dania z grzybami i dynią! Tradycyjne polskie potrawy interpretowane są w nowoczesny sposób, a lokalni dostawcy gwarantują najwyżej jakości produkty, jak gęsina czy sery owcze Rancho Frontiera. Do tego serwowane są najlepsze wina!

Co zachwyciło nas najbardziej poza smakami? Bliskość przyrody, sąsiedztwo lasów i jezior, a także bogata oferta atrakcji dodatkowych … kąpiele w winie, strefa Łaźni Brodnickich, akademia golfa i słoneczny taras z widokiem na jezioro Forbin.

Nasz wybór: Pakiet wino i regeneracja w 5 dni, który obejmuje całodzienne wyżywienie w oparciu o dietę winną oraz specjalnie przygotowany pakiet zabiegów z winoterapii. Do tego goście mają do dyspozycji Alfasferę przeznaczoną do zabiegów relaksacyjnych. Jej głównym elementem jest kołyska AlphaLounger, wprowadzająca w stan głębokiego, medytacyjnego relaksu oraz opiekę Sommeliera.

Głęboczek Vine Resort&SPA, Wielki Głęboczek 1, 87-313 Brzozie, tel. 22 380 59 00, e-mail: recepcja@gleboczek.pl. www.gleboczek.pl

 

DSC09470

 

IMG_6168_dev

 

IMG_7018_dev

 

P1050628

Save

Save

Submit a Comment