Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

SNOWBOARD między FIORDAMI

SNOWBOARD między FIORDAMI
Paulina Grabara

Michał „Brelok” Ligocki bierze udział w konkursie Idee Kaffee Chalange mając nadzieję na zwycięstwo i zrealizowanie planowanej wyprawy: zjeżdżanie po dziewiczym puchu w najpiękniejszej scenerii świata – wśród norweskich fiordów!

 

Fiordy są znacznie bardziej dostępne „z wody”, dlatego naszą bazą noclegowo-wypadową jak i środkiem transportu będzie łódka. Szczyty będziemy zdobywać na split-boardach, niektóre mają wysokość ponad 1700m.n.p.m. co daje nam tyle samo zjazdu wertykalnego, gdyż zjeżdżamy do samego morza.

Piękno natury, dzika nienaruszona przyroda, spora odległość od cywilizacji, nienaruszony lekki śnieg sprawią, że będzie to nasza najlepsza sportowa wyprwa życia.

Michał od kilkunastu lat podróżuje po całym świecie ze swoją deską snowboardową. Wyjazdy głównie połączone są ze startami w zawodach, w tym tak prestiżowych jak Igrzyska Olimpijskie (Turyn, Vancouver, Sochi).

„Jednak snowboarding dla mnie to nie tylko zawody to również podróże. Z deską miałem już przyjemność kilkakrotnie okrążyć ziemię. Jeździłem już w takich miejscach ja Nowa Zelandia, Japonia czy Chile” – mówi Michał i kontynuuje: „Jednak jest jeszcze kilka miejsc, do których chciałbym się wybrać na snowboardową wyprawę m.in. Alaska, Kamczatka, British Columbia w Kanadzie czy konkursowa Norwegia”.

 

Jeśli chcesz pomóc Michałowi zwyciężyć, głosuj: http://konkurs.ideekaffee.pl/finalisci

 

Czytaj też nasz wywiad z Michałem o najlepszych miejscówkach na snowboard:

http://intopassion.pl/wywiad-z-michal-brelok-ligocki

 

 

Submit a Comment