Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Czerwiec 18, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

STYLISH PAPER zima 2019/2020

STYLISH PAPER zima 2019/2020
Paulina Grabara

Który to już numer, a zawsze czuję tę samą ekscytację pomieszaną w odrobiną strachu, czy wszystko jest dobrze, i odrobiną dumy, że znów się udało. Ci, którzy obserwują rynek wydawniczy w Polsce z pewnością wiedzą, że kilka jakże ważnych tytułów prasowych po prostu z niego zniknie (Harper’s Bazaar, Cosmopolitan czy Playboy). Jak się możecie domyślić, wydawanie czegoś swojego nie jest łatwe, dlatego każdego, kto wierzy w takie projekty, zapraszam na patronite.pl/intopassion, gdzie można wesprzeć, to, co robimy. Ale wracając do STYLISH PAPER to właśnie przed chwilą przyszedł, wciąż jeszcze pachnący drukarską farbą, zimowy, świąteczny, noworoczny – ostatni w tym roku – numer.

Bądź na bieżąco: FB intopassion, IG into_passion

Stań się częścią STYLISH PAPER i intopassion – wesprzyj projekt na patronite.pl/intopassion i otrzymaj nowy, zimowy numer STYLISH PAPER.

 

Jaki kierunek znajdziecie na naszej zimowej okładce? Ten, który dzięki moim rodzicom udało mi się skreślić z mojej Travel Bucket List – Malediwy! Czego się spodziewałam po tym miejscu, które dla mnie jawiło się niczym raj na ziemi, i czy sprostało moim oczekiwaniom przeczytacie na okładce.

str

 

Na drugiej stronie znajdziecie nasz popularny cykl Walizka z podróży – tym razem pokażę Wam co z córką zabrałyśmy na wyjazd na Malediwy – będą piękne letnie sukienki, kremy z filtrem, opaski na oczy, biżuteria i oczywiście kostiumy kąpielowe.

str2-2

 

Kochacie zimę w tropikach? Nasz ulubiony kierunek na zimowy wypad to Tajlandia. W tym numerze polecamy Wam dwa hotele na bajecznej tajskiej wyspie Koh Chang. Po raz pierwszy trafiliśmy tam w zeszłym roku – to druga największa wyspa Tajlandii, zdecydowanie mniej popularna niż wyspy na południu. Łączy niezwykłą naturę, górzyste ukształtowanie terenu, które uwielbiam, piękne plaże z dawką „cywilizacji”. Wracamy na nią za tydzień, by przygotować dla Was przewodnik z Koh Chang.

str3-2

 

Na kolejnej stronie wraz z 11-letnią Karolą zabieramy Was do Peru i Chile. Karola spędziła tam prawie 3 tygodnie podróżując do zjawiskowego Machu Picchu, podróżując Inca Rail, głaszcząc alpaki i podziwiając flamingi. Zwiedzała laguny i patrzyła z podziwem na marsjański krajobraz San Pedro De Atacama. Przeczytajcie koniecznie jej notatki z podróży i zobaczcie zdjęcia: KLIK.

str4-2

 

Niezwykłe Indie – tak najprościej opisać kraj różnorodności, wielkich różnic, miliona kolorów, zapachów. Zielona Kerala, pełen przepychu Bombaj, najpiękniejszy grób świata Taj Mahal, pałace jak z baśni Tysiąca i jednej nocy. Indie zachwycają, przerażają, obrzydzają i rozkochują w sobie tak mocno, jak głęboko się w nie zanurzymy. Byłam, chętnie bym wróciła i po 4 tygodniach powiem jedno – myślę, że w tym wielkim kraju, każdy znajdzie miejsce dla siebie. W naszym tekście Agnieszka Oszczepalińska przygląda się najciekawszym jej zdaniem miejscom w Indiach.

str5-2

 

Na kolejnej stronie przenosimy się do Europy, a dokładnie do trzech miast w Holandii. Jak pisze Maja Zalewska, autorka tekstu, Holandia z jednej strony słynie z upraw tulipanów, produkcji serów i zamiłowania do jazdy na rowerze, z drugiej zaś kojarzona jest z legalizacją narkotyków i prostytucji. Maja stawia sobie pytanie czy w tej wielowymiarowości zakrawającej o szaleństwo można znaleźć spójną całość. Polecam wycieczkę do Goudy, Utrechtu i Amsterdamu.

str6-3

 

Czy można nie kochać zimy, którą rozpoczynamy piersi na stoku? Białego puchu, bałwanów, kuligów… W tym numerze, by poczuć piękno zimowego krajobrazu, zabieramy Was do włoskiej doliny Val Senales i popularnego, uroczego Maso Corto, we włoskie Dolomity w regionie narciarskim 3 Zinnen, a także do Apartamentów na dachu Gór Izerskich, w Świeradowie Zdroju.

Dodatkowo, jak w każdym numerze, przedstawiamy Wam Stylowe Miejsca, idealne na zimowy wypad. Gdzie najlepiej wypoczniecie – w górach, nad morzem czy może na Mazurach – mamy nadzieję, że po przeczytaniu naszych artykułów, na to pytanie bez problemu odpowiecie sobie sami.

str7-2

str8-2

str9-2

str10-2

str11-2

 

Także w tym numerze nie zapomnieliśmy o Smakach i przyglądamy się wyjątkowo apetycznemu projektowi Tasty Stories, który odbył się jesienią w Hotelu SPA dr Irena Eris w Krynicy-Zdroju i na Wzgórzach Dylewskich. Jego celem jest odkrywanie pełnych emocji opowieści o regionalnych produktach i Bohaterach: rolnikach, hodowcach, producentach i Szefach Kuchni.

str12-2

 

Zima to czas drobnych przyjemności i prezentów – to czas, by zrozumieć, co oznacza hygge, zatopić się w ciepłym pledzie przy kominku i napić zimowej herbaty. To też czas prezentów dla bliskich (święta, Walentynki) i dla nas samych. Bo tylko człowiek szczęśliwy i spełniony ma coś do zaoferowania bliskim. Na stronie Fashion czekają też na Was 2 kody rabatowe – na zakup biżuterii i obuwia.

str13-2

str14-2

str15-2

str16-2

Submit a Comment