Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Grudzień 1, 2020

Scroll to top

Top

17 Comments

TOP TRAVEL INSTAGRAM

TOP TRAVEL INSTAGRAM
Paulina Grabara

Listopad to mój ukochany miesiąc na podróże po świecie, niestety w tym roku tak się złożyło, że nigdzie się nie wybieram. Oczywiście już planuję kolejną podróż z niespełna 4- miesięczną córeczką, zanim jednak znów „ruszę w świat”, dziś podróżuję dzięki wspaniałym i inspirującym profilom podróżniczym na instagramie.

Oto moje ulubione profile blogerów podróżniczych na Instagramie – mam wielką nadzieję, że zainspirują również was: do odwiedzenia tych niezwykłych miejsc, do założenia swojego bloga, lub udoskonalenia tego, co robicie. Miłej podróży!

 

#1 Imxmelissa

Moje ostatnie odkrycie! Cudowna estetyka i kadry, inspiracje jak sfotografować produkt, fasady budynków i zdjęcia samej blogerki. Instagram może posłużyć jako inspiracja jak zaprezentować swojego reklamodawcę. Niestety teksty są po francusku więc nic nie rozumiem.

Uwielbiam zdjęcia z Santorini!

 

Zrzut ekranu 2016-11-12 o 17.58.14

#2 Intrepidista

Samotna podróżniczka, która preferuje odkrywanie mniej popularnych szlaków. Jej ostatnie niezwykłe zdjęcia zostały zrobione w Bułgarii, Kosowie, Albanii, Bośnii i Herzegowinie. Znalazłam również zdjęcie warszawskiego Pałacu Kultiury i Nauki.

Lubię jej kadry i komentarze do miejsc, które odwiedza.

 

Zrzut ekranu 2016-11-12 o 20.34.49

 

 

#3 Superhero Pigeon

Niesamowity feed ze świetnymi zdjęciami architektury. Czuję, że chciałabym zobaczyć wszystkie te budynki na własne oczy. Świetne ujęcia i zdolność uchwycenia chwili – ludzi i zwierząt.

Lubię cykl „mój widok” – zdecydowanie chciałabym się znaleźć w tych miejscach.

 

Zrzut ekranu 2016-11-12 o 21.38.17

 

 

#4 World Travel Bug

Mihaela prowadzi blog podróżniczy i fotograficzny. Na istagramie śledzi ją ponad 30 000 followersów! To, co mnie najbardziej zachwyciło, to kolory i magiczne kadry. Jako, że blogerka kocha zachody słońca, uchwyca piękno naszego świata w tym wyjątkowym momencie podczas dnia.

Moje ulubione zdjęcia zostały zrobione w Azji – zachód słońca w Bagan, na Bali, natura południowej Azji czy greckie wyspy.

 

Zrzut ekranu 2016-11-19 o 10.28.29

 

 

# 5 Lalatrvl

Moja znajoma Lara porzuciła swoją karierę w branży mody i wyruszyła w podróż po świecie. Jestem bardzo dumna z jej decyzji i szczęśliwa, że mogę śledzić jej wyjątkową podróż. Kocham wszystko w jej zdjęciach i uwielbiam czytać komentarze z miejsc, w których uwiecznia i pokazuje na instagramie.

Obecnie przebywa w Azji – każdego dnia dostarcza nam dowody na niezaprzeczalne piękno tej części świata.

 

Zrzut ekranu 2016-11-19 o 10.43.58

 

 

#6 Mortenksoerensen

Usytuowany w Kopenhadze Morten prowadzi zachwycający Instagram – jest tak różny od większości podróżniczych profili i absolutnie zachwyca mnie sposób, w jaki pokazuje świat. Czyste, piękne kadry zapewniają absolutne doznania estetyczne. Czuję się, jakbym patrzyła na piękno świata wykorzystując graficzno – architektoniczną perspektywę.

I to też nam pokazuje: budynki, wnętrza, ale także nie zniszczoną przez człowieka naturę.

Czerpcie przyjemność!

 

Zrzut ekranu 2016-11-19 o 10.51.34

 

#7 Maketimetoseetheworld

Blogerka odwiedziła 143 miasta w 39 krajach – ale to nie miasta są w centrum jej zdjęć. Mnie ucieszył widok mojej ulubionej świątyni Ta Phrom w Kambodży, Sanktuarium gepardów w Namibii, niesamowite ujęcie rzeki Arizona z góry.

Czyste, ale kolorowe! Zdecydowanie inspirujące, aby ruszyć się z kanapy.

 

Zrzut ekranu 2016-11-19 o 10.58.07

 

 

#8 Into_passion

Oto mój instagram – mam nadzieję, że też Wam się podoba!

Te 9 zdjęć, na które patrzycie, to mini podsumowanie tego, co kocham: moja córeczka, która ma zaledwie 4 miesiące, a już rozpoczęła swoje małe podróże z mamą, ja w jednym z najbardziej wyjątkowych miejsc, w jakich byłam – na wyspie Finzi Keys w Kenii. Azja i Kenia – moje dwie wielkie podróżnicze miłości. I oczywiście jedzenie – prosta przyjemność każdego dnia i bardzo dla mnie ważna część każdej podróży.

Zrzut ekranu 2016-11-19 o 11.13.46

 

 

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Save

Comments

 1. Those are some beautiful feeds out there.
  Please stop by mine when you get the chance. Its http://www.instagram.com/creativitywithkay

  • Paulina Grabara

   I will have a look at yours 😉 thanks for reading

 2. So much inspiration! Thanks for sharing :)

 3. Thank you so much for featuring me! What a lovely surprise and I’m so glad you were able to take a virtual journey through mine and the other accounts :-) You featured some great ones!

  • Paulina Grabara

   my pleasure

 4. I love that you’ve included big and small accounts. Some of them I already follow but thanks for introducing me to new ones. :)

  • Paulina Grabara

   happy you found something inspiring

 5. Very nice pictures all, although it also makes me wonder whether there are any popular bloggers/instagrammers who do not extensively photoshop their pictures.. I don’t see a single one among them that shows the reality as it is, and you’re bound to be disappointed if you expect the pictures and reality to be the same.

  • Paulina Grabara

   I was wondering about that as well the world through the lenses is also different than the reality, however I think the world is beautiful as it is and too much photoshop just makes it so artificial

 6. Very inspiring collection of Instagrammers. Will check them all asap!

 7. I really like that this list is more unique than most others on the topic! It’s great to see some fresh profiles to dive into :)

 8. Thank you so much for sharing these talented accounts!
  I am very grateful for featuring my account as well!

 9. Love this post! Gave me some great ideas for who to follow :) Thanks for sharing!

  • Paulina Grabara

   happy to read that thank you

 10. Nicole

  Love this post as its so inspirational. Have a look at my profile. I spent six months in Africa last year and will head to South America next year for six months. With lots of places in between – China, Tonga, Fiji, Australia, Micronesia. Keep up the good work :-)

  • Paulina Grabara

   what is your instagram profile? happy you find it inspirational hope to add some more accounts soon

Submit a Comment