Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

INTO passion | Maj 23, 2024

Scroll to top

Top

No Comments

TOP3 DESIGN

TOP3 DESIGN
Paulina Grabara

3 marki, które wiosną absolutnie nas zachwyciły: dwie z nich pracują z drewnem, trzecia z najwyższej jakości porcelaną. Gdybym mogła to z Talukko wybieram oryginalną, drewnianą komodę w dwóch kolorach, z Ende Ceramics eleganckie kubki ze złotym wnętrzem, a z Swallow’s Tail Furniture dębowy świecznik z elementem mosiądzu.

Meble Talukko

Talukko to marka, która łączy 30 letnie doświadczenie produkcyjne w innowacyjnych technologiach ze świeżym spojrzeniem na design. Ich meble odznaczają się wysoką jakością zastosowanych materiałów, dopracowanymi detalami oraz oryginalną konstrukcją. W ofercie znajdziemy wyjątkowo pojemne komody oraz ustawne szafki RTV. Meble Talukko w szczególności docenią koneserzy unikatowego wzornictwa i dopracowanych szczegółów.

Hasło Talukko to: add some design!

www.talukko.com

 

3. Debowa-komoda-Widey-Koobik

 

5a. nowoczesna-szafka-RTV-Koobik

 

 

ENDE Ceramics

ENDE to studio założone przez Natalię Gruszecką i Jakuba Kwarcińskiego – projektantów i absolwentów ceramiki na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu, w 2012 roku. Firma zajmuje się projektowaniem i wytwarzaniem współczesnych wyrobów porcelany użytkowej. ENDE produkuje lokalnie w swojej manufakturze i sprzedaje na rynkach globalnych. Projekty tworzone przez ENDE to przedmioty codziennego użytku, które łączą funkcjonalność, oryginalna estetyczna forma oraz wysokiej jakości luksusowe materiały. Produkty projektowane przez Natalię Gruszecką charakteryzuje zaskakująca kombinacja nowoczesnej formy, nawiązanie do dobrej tradycji i elegancji w detalu oraz dbanie o humorystyczne walory prac. Celem kreatywnego duetu ENDE jest, aby ich unikatowe i intrygujące wysokiej jakości produkty, ręcznie wykonywanie z sercem w pracowni, mogły trafić do rąk szerokiego grona amatorów pięknych przedmiotów w Polsce i na ś wiecie. Produkty ENDE są powszechnie dostępne w popularnych sklepach internatowych z designem. Kilka razy w ciągu roku produkty można zobaczyć podczas festiwali i wystaw z designem. Z roku na rok produkty ENDE cieszą się coraz większym zainteresowaniem i popularnością na świecie.

www.endeceramics.pl, info@endeceramics.pl
facebook.com/endeceramics @endeceramics

 

68864_746823527

 

ende-ceramics-kolekcja

 

 

Świeczniki Enlightenment

Markę Swallow’s Tail Furniture tworzy dwoje projektantów z Wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych: Magdalena Hubka i Piotr Grzybowski. Pełni pasji projektują oryginalne meble z drewna: stoły, krzesła, komody. My zachwyciliśmy się także ich świecznikami – na tealighty i klasyczne świece. Minimalistyczny, okrągły świecznik wykonany jest z dębowego drewna – możecie wybrać z dodatkiem mosiądzu lub w jednym z mocnych kolorów.

www.stfurniture.com

 

Screen Shot 2018-05-16 at 13.58.16

 

Screen Shot 2018-05-16 at 15.32.26

Submit a Comment